Małgorzata Rozenek zdradziła, z kim współpracuje przy okazji swojego nowego programu i opowiedziała o swoich treningach pod okiem Roberta Karasia. Prezenterka opowiedziała nam, że nie zawsze było jej łatwo...

Reklama

Małgorzata Rozenek o treningach do programu „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”

Małgorzata Rozenek w rozmowie z reporterką Party.pl Urszulą Grabowską zdradziła, jak wyglądały jej treningi do programu „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Przy okazji startu show Małgorzata Rozenek wspomniała o prywatnym telefonie do Roberta Karasia z zaskakującym pytaniem o jej formę na Ironmana. Przyznała, że nie była pewna swoich umiejętności:

Robert przygotowuje mnie to triathlonu, to jest takie moje prywatne marzenie, które miałam od zawsze, ale nigdy w życiu nie było możliwości, żeby znaleźć czas na te bardzo wymagające treningi. (...) To jest najlepszy na to moment, bo i tak trenuje do programu. Jak zadzwoniłam to powiedziałam: Wiesz, takie mam marzenie chciałabym zrobić Ironmana. Ty myślisz, że dam radę? I tak trochę nie do końca wierzyłam, że to się ma prawo udać, a Robert: - Pewnie, słuchaj nie ma żadnego problemu, pomogę ci w tym. - I pomaga mi w tym.

Gwiazda TVN zdradziła, co sprawia jej największą frajdę w programie:

W programie mam dwie trenerki. Dziewczyny mnie wspierają swoją wiedzą i swoim doświadczeniem, a oprócz tego w zależności od dyscypliny, bo każdy odcinek to jest spotkanie z inną dyscypliną sportową, mam wybitnych specjalistów i trenerów w danej dziedzinie np. mieliśmy Tomka Sikorę, jeśli chodzi o biathlon, jeśli chodzi o pływanie mamy rekordzistę Guinnessa w lodowym płynięciu przez Bałtyk. Trenerów, tych profesjonalnych i to z najwyższej półki w tym programie jest naprawdę dużo i kontakt z nimi daje mi najwięcej radości przy tym programie.

Mimo intensywnych treningów, Małgorzata Rozenek dbała o to, by znaleźć chwilę na regenerację. Pomagała jej w tym m.in. Kapsuła Młodości OMNIOXY: innowacyjne rozwiązanie wellness, która nie tylko zapewnia odnowę na poziomie komórkowym, ale też poprawia kondycję skóry i redukuje stres.

Reklama

Co jeszcze Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich treningach? Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z gwiazdą. Planujecie obejrzeć program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama