Nicola z "Rolnik szuka żony" w finale usłyszała wiele gorzkich słów ze strony Darka. Okazuje się, rozmowa trwała bardzo długo, ale widzowie zobaczyli jedynie jej urywek. Było jeszcze goręcej? Nicola z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że po finale długo płynęły łzy.

Reklama

Nicola z "Rolnik szuka żony" komentuje zachowanie Darka

Nicola z "Rolnik szuka żony" wróciła wspomnieniami do finału, w którym usłyszała od Dariusza wiele gorzkich słów na temat ich relacji. W rozmowie z reporterką Party.pl Natalią Cieślak Nicola mówi wprost, że jeszcze nikt nigdy nie odzywał się do niej w taki sposób:

To był dla mnie trudny moment. Jest już jakiś czas po finale, więc czuje się ok, ale my tam naprawdę długo siedzieliśmy. To jest tylko skrawek pokazany. I faktycznie przez ten cały czas bardzo źle mnie traktował. Nawet jak dziewczyny się potem wypowiadały, to były w szoku, że ktoś do kogoś może się tak odnosić. Uważam, że to i tak było mało pokazane i było to dla mnie ciężkie, bo ja miałam dla niego uczucia.
powiedziała wprost Nicola.

Co więcej, Darek miał mieć pretensje nie tylko do Nicoli, ale i do Natalii. Nie wszystko zostało pokazane w finale:

Ja nie chciałam jakichś brudów wyciągać. (...) Totalnie bez emocji chciał jeszcze kłamać, i tu Natalii mówił, że ona mówi nieprawdę, mi wmawiał, że on chciał zerwać. Po prostu same kłamstwa i sposób, w jaki się do mnie odzywał. Naprawdę, nikt nigdy się do mnie nie odzywał w taki sposób, z taką nie wiem czy nienawiścią, ale z taką złością.

Nicola nie ukrywa, że po tym finale naprawdę bardzo przeżyła zachowanie Dariusza:

Ja po tym finale dość długo siedziałam i płakałam.
przyznała wprost Nicola

Obejrzyjcie całą rozmowę z Nicolą. Uczestniczka nie ukrywa, że to co, się tam wydarzyło, zostało z nią na długo...

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Ta wiadomość od Darka złamała jej serce. Nicola z "Rolnik szuka żony" gorzko o rozstaniu

Nicola z Rolnik szuka żony przerwała milczenie
screen Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony Nicola gorzko o zachowaniu Darka
Screen Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama