Kasia i Jędrek Gąsienicowie zyskali popularność w programie "Gogglebox" na antenie TTV. Małżeństwo mieszka w Zakopanem i na co dzień obserwują wzrastające ceny w ich regionie. Co o tym sądzą? Czy w te ferie ludzie tłumnie ruszyli w polskie góry?

Reklama

Kasia i Jędrek Gąsienicowie o cenach w polskich górach

Polacy coraz częściej rezygnują z wakacji nad polskim morzem czy w górach. Wiadomo, ze takie podróże wiążą się z kosztami, jakie muszą ponieść podróżujący. Kasia i Jędrek zabrali głos w tej sprawie, przyznając, że ceny poszły w górę, a turystów jest mniej. Jednak nie jest to tak odczuwalne i reasumując Jędrek z "Gogglebox" ocenia ten sezon, jako dobry.

My jako zakopiańczycy jesteśmy przyzwyczajeni do tych cen, aczkolwiek są paragony grozy(...) ale zanim pójdziesz do restauracji to przeczytasz menu i widzisz jakie są ceny(...) to nie jest sekret

Kasia i Jędrek Gąsienicowie, którzy na stałe mieszkają w Tatrach przyznali, że w Zakopanem są miejsca, gdzie można taniej zjeść i znaleźć nocleg Nie ukrywają jednak, że inflacja dosięgnęła jednak wszystkie regiony i ceny równomiernie wzrastają. Oczywistym jest również to, że dla górali najlepszy okres to ferie zimowe i w tym terminie ceny rosły zawsze, niezależnie od roku.

Wystarczy trochę chęci, a nie pójdziesz do pierwszej, lepszej karczmy
- zakończył wypowiedź Jędrek.

Posłuchaj, co jeszcze zdradzili nam uczestnicy programu "Gogglebox".

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Kotońska wróciła do szkoły i załamała się: "Jestem wrakiem człowieka"

Zobacz także
Azja Express Andrzej i Kasia Gąsienica z Gogglebox
Instagram/kasia.gasienicowa
Reklama
Reklama
Reklama