Hanna Żudziewicz w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" tańczy z Filipem Chajzerem. Tancerka nie ukrywa, że dziennikarz jest bardzo pracowity i ich treningi odbywają się codziennie i trwają nawet po pięć godzin, ale dodaje też, że obawiała się pierwszych not od jury. Hania Żudziewicz powiedziała wprost, że nie była pewna czy uzbierają 10 punktów... Było aż tak źle?

Reklama

Hanna Żudziewicz ocenia pierwszy występ Filipa w „Tańcu z gwiazdami”

Hanna Żudziewicz w rozmowie z reporterem Party.pl Bartoszem Sekleckim zdradziła, jak ona ocenia ostatni występ z Filipem Chajzerem. W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" para otrzymała po 6 punktów, a jedynie Iwona Pavlović przyznała im tylko 4 punkty i powiedziała:

Nie wiem dlaczego, wydawało mi się, że będzie katastrofa. Powiem Ci tak - świetne show, wszedłeś w to, energetycznie, no ale nogi do niczego!

Uda im się otrzymać mocną "6"? Już za niecały tydzień kolejny występ pary. Hanna Żudziewicz ma obawy?

(...) Jestem dumna z Filipa. Słuchajcie, jakbyście zobaczyli, jak on zaczynał, to ja myślałam, że ja do 10 nie dobiję, ale naprawdę zrobił kawał dobrej roboty. I 22 punkty to jest bardzo dobrze.
powiedziała wprost Hanna Żudziewicz

Tancerka nie ukrywa, że to jej zdaniem pierwsza edycja, w której jurorzy na starcie wystawili tak niskie noty, a oceny były bardzo surowe. Zobaczcie całą rozmowę z Hanną Żudziewicz na temat jej partnera tanecznego. W nowym odcinku będzie się działo!

Reklama

Zobacz także: "Nie spisujesz się kolejny raz jako partner. Współczuje Dagmarze". Hakielowi się oberwało

Zobacz także
Filip Chajzer i Hania Żudziewicz
Filip Chajzer i Hania Żudziewicz VIPHOTO/East News
Filip Chajzer i Hania Żudziewicz
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama