Reklama

Każda z gwiazd polskiego show-biznesu ma swój sposób na spędzanie świąt. W związku ze zbliżającą się Wielkanocą ostatnio dominują tematy menu oraz planów na najbliższe dni. W rozmowie z naszą reporterką Doda zdradziła, z kim zamierza wypocząć w trakcie wielkanocnego długiego weekendu. Przy okazji ostro skomentowała catering Magdy Gessler.

Doda ujawniła, z kim spędzi Wielkanoc. Liczy na jedno

W trakcie wywiadu udzielonego naszej reporterce Doda przekazała, że zbliżające się święta to dla niej przede wszystkim czas, który będzie mogła spędzić z rodziną. Wokalistka przyznała też, że ma nadzieję na pogodę, która pozwoli oblewać się wodą w lany poniedziałek. Później dodała, że w okresie Wielkanocy chciałaby zobaczyć się też z dawnymi przyjaciółmi.

Z rodziną, z czasem, który skorzystać z dobrej pogody. Żeby była ładna (przyp. red. - pogoda), bo czasami na śmigus dyngus to były minusowe temperatury i nie można było się porządnie oblać, bo woda zamarzała na kurtce, więc liczę na ładną pogodę
powiedziała Doda.
Liczę, że spotkam się z przyjaciółmi z dawnych lat
dodała wokalistka.

Doda wymownie o cateringu Magdy Gessler. Zamówiła mnóstwo jedzenia

Później temat rozmowy zszedł na jedzenie. Doda przyznała, że w tym roku zamówiła mnóstwo przysmaków. Wokalistce przede wszystkim zależało na tym, żeby odciążyć swoją mamę. Podkreśliła, że z pewnością nikomu nie zabraknie posiłków. Dodała, że na szczęście nie musiała wydać fortuny.

Czego ja nie pozamawiałam! Bardzo dużo rzeczy zamówiłam, bo chciałam mamę odciążyć, więc zamówiłam wszystko. (…) Akurat w domu z torebki nic nie będzie, natomiast bywały czasy 20 lat temu, że było
zdradziła.
Nie, akurat w tej restauracji, w której zamówiłam, jest bardzo dobra jakość i ceny normalne
wyjaśniła.

Na koniec padło pytanie o catering Magdy Gessler. Doda stwierdziła, że nie korzystała z oferty słynnej restauratorki. Warto przypomnieć, że nie tak dawno między paniami doszło do ostrej wymiany. Atmosfera zrobiła się tak gorąca, że Doda nazwała Magdę Gessler „wrednym czupiradłem”.

W trakcie rozmowy z naszą reporterką Doda zasugerowała, że catering Magdy Gessler nie jest jedynym możliwym wyborem na święta, w dodatku zasugerowała, że gwiazda TVN podnosi ceny, ponieważ mówi się o tym w mediach.

Nie, a co to jest jakiś must-have, żeby od niej zamawiać? I dlatego podkręca ceny, bo się właśnie mówi
stwierdziła wokalistka.

Zobaczcie nasz materiał wideo z Dodą.

Zobacz także:

Doda o świątecznym cateringu Magdy Gessler. Nie hamowała się
Doda o świątecznym cateringu Magdy Gessler. Nie hamowała się Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama