Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, rozpoczęła swoją karierę medialną od założenia popularnego bloga modowego, który szybko zyskał popularność. Obecnie blogerka aktywnie działa w świecie internetowym, zwłaszcza na Instagramie. Maffashion kilka lat temu została mamą, ale czy w tym roku spędzi święta wielkanocne z Bastkiem? Na przeszkodzie stoi udział w "Tańcu z gwiazdami".

Reklama

Maffashion spędzi Wielkanoc w „Tańcu z Gwiazdami”

Wielkimi krokami zbliża się kolejny odcinek „Tańca z Gwiazdami”, który zostanie wyemitowany w niedzielę wielkanocną, co nie przypadło do gustu wielu widzom - niektórzy uważają, że uczestnicy ten wyjątkowy czas powinni spędzać z rodziną, a nie w pracy. W rywalizacji o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami" pozostali m.in. Roksana Węgiel i Michał Kassin, Maciej Musiał i Daria Syta, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel oraz Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk. Postanowiliśmy zapytać Julię, czy nie jest jej przykro, że nie spędzi świąt z rodziną.

Julia w rozmowie z reporterem Party.pl Bartoszem Sekleckim podczas jednego z treningów przyznała, że będzie jej trochę smutno:

Skrycie w serduszku trochę nam będzie smutno

Influencerka przyznała jednak, że od początku zdawała sobie z tego sprawę.

Decydując się na udział w programie wiedzieliśmy jaki jest grafik, więc to było wiadome, ale to będzie Wielkanoc niezapomniana do końca życia. Na pewno ta Wielkanoc będzie dla mnie wyjątkowa
zdradziła Kuczyńska

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Julią Kuczyńską i dowiedźcie się, co jeszcze powiedziała!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" ma poważne kłopoty? Takiej afery jeszcze nie było. "Zasługujecie na bojkot"

Maffashion i Michał Danilczuk
Maffashion i Michał Danilczuk AKPA/Piętka Mieszko
Julia Kuczyńska - Maffashion oraz Michał Danilczuk
fot. AKPA AKPA Baranowski
Reklama
Reklama
Reklama