Rafał Patyra
East News

Kolejne zmiany w programie "Dzień dobry Polsko"! Pojawią się nowe cykle z udziałem gwiazd

Rafał Patyra
East News

Program "Dzień dobry Polsko" zostanie odświeżony! Telewizja Polska planuje kolejne zmiany w porannym paśmie, które nadawane jest od poniedziałku do piątku od 5:55 do 8:00. Pierwsze zwiastuny rewolucji w programie pojawiły się już we wrześniu, kiedy show śniadaniowy wrócił na antenę z nowymi duetami prowadzących: Justyną Śliwowską i Adamem Gizą, Anną Wojtkowiak i Karolem Gnatem, oraz Sylwią Dekiert i Rafałem Patyrą. Teraz pora na kolejne kroki mające uatrakcyjnić program. Jakie? Znamy odpowiedź na to pytanie!
 

Zobacz też: Piękna prowadząca "Dzień dobry, Polsko" mówi do widzenia TVP! Anna Lucińska przechodzi do TVN Style

 

Zmiany w programie "Dzień dobry Polsko"

Odświeżona zostanie oprawa graficzna programu "Dzień dobry Polsko". Wprowadzone zostanie m.in. nowe logo - czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl. Jednak to nie koniec zmian. Jak informuje serwis, ma zmienić się również sposób prowadzenia programu na bardziej dynamiczny i spontaniczny. Pojawią się również nowe cykle tematyczne z udziałem gwiazd. Wśród nich zobaczymy materiały Idy Nowakowskiej, tancerki, mieszkającej na stałe w USA. Nowakowska będzie przeprowadzać wywiady z Polakami, którzy osiągnęli sukces za granicą. Własny cykl otrzymał również Norbi, który w przebraniu np. taksówkarza lub akwizytora, będzie jeździł po Polsce i prowadził zabawne rozmowy z Polkami. Autorem kolejnego cyklu będzie vloger Rafał Jarząbek, który będzie przygotowywał materiały o eksperymentach społecznych.

 

Nowością jest również to, że program "Dzień dobry Polsko" nie zniknie z anteny w wakacje, jak to było do tej pory.

 

Polecamy: Dorota Wellman zniknie z „Dzień Dobry TVN”? Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia prezenterki

 

Poranne pasmo TVP1 czeka kolejna rewolucja.

"Dzień dobry Polsko"
East News

 

W "Dzień dobry Polsko" pojawi się m.in. Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska w programie You Can Dance
ONS

Więcej na temat TVP Ida Nowakowska
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32