Ostateczne decyzje uczestników będą szokiem dla widzów 10. edycji "Rolnik szuka żony". Roksana z 8. edycji skomentowała zapowiedź nowego odcinka i nie ukrywa, że wydarzy się coś, czego nikt się nie spodziewa. To Waldemar zaskoczy najbardziej? A może Anna, która nie ujawniała swoich typów, ale pochwaliła się zdjęciem z randki.

Reklama

Zaskakujące decyzje uczestników "Rolnik szuka żony" 10!

W najbliższym odcinku 10. edycji "Rolnik szuka żony" widzowie w końcu poznają ostateczne decyzje uczestników. Choć wiadomo już, że Artur wybrał Sarę, a Darek Nicolę, to wybór Waldemara budzi największe emocje. Rolnik z jednej strony jest oczarowany Ewą, a z drugiej nie ukrywa zainteresowania Dorotą. Tymczasem w zapowiedzi odcinka widać, że naprawdę emocji nie zabraknie. Zapłakana Dorota oraz czułości Artura i Sary są zapowiedzią tego, że padną naprawdę poważne deklaracje, a niektóre decyzje będą szokiem.

Ależ będzie się działo, coś czuję, że wydarzy się coś, czego nikt się nie spodziewa

Zobacz także: Mamy zdjęcia z finału "Rolnik szuka żony" 10. Wszyscy patrzyli tylko na Agnieszkę

Niezmiennie największe emocje wzbudza Waldemar, który jakiś czas temu pochwalił się zdjęciem z partnerką, a teraz internauci zastanawiają się, o kogo chodzi. Widzowie podejrzewają, że z Ewą rolnikowi nie wyszło i albo zdecyduje się kontynuować znajomość z Dorotą, albo wrócił do kobiety, z którą utrzymywał kontakt poza programem.

Myślę, że Waldi zdecyduje się jednak na tą nieznajomą, z którą to niby zerwał dwa odcinki temu …
Podejrzewam, że Waldemar podziękuje Dorocie, Ewa sama się wycofa, a Waldemar zwiąże się z jeszcze inna dziewczyna niż ta ujawniona, z która pisał poza programem. Tak, żeby nie było za nudno, jak w filmie akcji
Waldemar z Rolnik szuka żony
Waldemar z Rolnik szuka żony Facebook @Rolnik szuka żony TVP

Zobacz także: Anna z "Rolnik szuka żony" 10 jest zakochana! Pokazała zdjęcie z randki

Zobacz także
Reklama

A jak wygląda sytuacja w przypadku pozostałych uczestników? Internauci nie mają wątpliwości, że Artur i Sara oraz Darek i Nicola pasują do siebie i kibicują im, aby kontynuowali te znajomości po programie. Co ciekawe, poparcie tuż przed finałem otrzymali też Ania i Dominik.

Artur i Sara, jedyna para, której może się naprawdę udać, są mega w siebie wypatrzeni i niczego nie udają, od początku byli ku sobie... trzymam kciuki.
Ania pasowałaby do Dominika
Artur z Rolnik szuka żony pożegnał Olę
Artur z "Rolnik szuka żony" 10 screen "Rolnik szuka żony" 10
Artur i Sara "Rolnik szuka żony" 10
Artur i Sara "Rolnik szuka żony" 10 screen "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama