Świetna wiadomość dla fanów "Love Island. Wyspa miłości". Hitowe show wraca na antenę Polsatu! Okazuje się, że już wkrótce stacja wyemituje pierwszy odcinek drugiej edycji programu. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Karolinę Gilon, a czy zmienią się zasady show? Wiemy!

Reklama

Kiedy premiera "Love Island 2"?

Pierwsza edycja "Love Island. Wyspa miłości" okazała się prawdziwym hitem Polsatu. Show było emitowane w jesiennej ramówce stacji, a teraz - po roku- wraca na antenę! Zasady programu pozostają bez zmian i tak, w pierwszym odcinku "Love Island" poznamy 10 singli- 5 kobiet i 5 mężczyzn- w wieku od 18 do 35 lat. Uczestnicy show już pierwszego dnia łączą się w pary, a z czasem będą w willi będą pojawiać się kolejne osoby, które z pewnością mocno namieszają i będą próbowały rozbić związki pozostałych osób. Raz w tygodniu odbędzie się "przeparowanie" i wtedy uczestnicy będą decydować, czy trwają w związku czy łączą się w parę z kimś innym. Osoba bez pary będzie musiała opuścić program. Mieszkańcy willi nie mają dostepu do telefonów i internetu, a ich codzienne życie będzie śledzić blisko 50 kamer. W finale zobaczymy trzy pary, które będą walczyć o nagrodę główną czyli 100 tysięcy złotych!

„Love Island. Wyspa miłości” to interaktywne reality show, w którym widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji biorą udział w różnego rodzaju quizach, ankietach, a także decydują którzy Islandersi powinni pójść na randkę, albo wskazać kto powinien opuścić program. To widzowie mają decydujący głos i wpływ na rozwój wydarzeń w willi. W aplikacji dostępnych jest także mnóstwo dodatkowych treści, które pozwolą lepiej poznać uczestników, obejrzeć dodatkowe materiały z willi Love Island.

Druga edycja show rozpocznie się już 31 sierpnia o godzinie 22:05 oczywiście na antenie Polsatu. Show będzie można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 22:00 oraz o godzinie 20:00 na w serwisie ipla.tv.

Będziecie oglądać drugą edycję "Love Island"? My z pewnością!

Zobacz także: Wybierz Show Roku 2020 w plebiscycie magazynu "Party" oraz "Party.pl"

Zobacz także

31 sierpnia ruszy druga edycja "Love Island".

mat. prasowe

Pierwszą edycję show wygrali Sylwia i Mikołaj.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama