Iwona Pavlović na planie "Tańca z Gwiazdami", Żora Korolyov na ramówce Polsatu
East News

Wojna o taniec trwa! Żora ostro odpowiada Iwonie Pavlović: "Kolejna kompromitacja"

Iwona Pavlović na planie "Tańca z Gwiazdami", Żora Korolyov na ramówce Polsatu
East News

Trwa wojna pomiędzy Żorą Korolyovem a uczestnikami i - jak się teraz okazuje - jurorami "Tańca z Gwiazdami". Wszystko zaczęło się od mało przychylnego komentarza Żory na temat tańca Basi Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. 

Z  całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30... No nie znam się na tańcu niestety- pisał wówczas tancerz.  

Na wpisy tancerza zareagowała oczywiście sama zainteresowana. Basia Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem "Party" nie ukrywała, że Żora  sprawił jej przykrość. Do sprawy odniosła się także Iwona Pavlović!, która powiedziała Party.pl, że Żona nie ma uprawnień sędziowskich, sugerując tym samym, że jego opinie są mało profesjonalne i bez znaczenia.

Co na to Żora? Przeczytajcie poniżej!

Żora Korolyov odpowiada Iwonie Pavlović

Do słów Iwony Pavlović odniósł się teraz Żora. Na swoim profilu na Facebooku ostro napisał:

Szanowna Pani Iwono, skąd Pani posiada informacje że ja nie posiadam papierów jurorskich? Akurat mam licencje sędziowską tańca sportowego. I skoro Pani nie widzi fragmentu bez rytmu, to bardzo mi przykro. Również chciałbym przypomnieć że niejednokrotnie Pani krytykowała sposób tańca lub nauczania zawodowych tancerzy w TzG. Akurat mnie się nie zdarzyło słuchać słów krytyki od Pani ale moim kolegom owszem i bardzo dobrze to pamiętam. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Wasz Żora.

Chyba nikt się nie spodziewał, że już po pierwszym odcinku nowej edycji show "Taniec z Gwiazdami" wzbudzi tak ogromne emocje! Po której stronie jesteście? 

Żora Korolyov ostro skrytykował Basię Kurdej-Szatan i jej partnera

Jacek Jeschke i Basia Kurdej-Szatan w
East News

Iwona Pavlović w rozmowie z nami delikatnie choć dosadnie skrytykowała Żorę

Iwona Pavlović
EastNews

 

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58