The Voice Kids  - trenerzy show The Voice Kids  - trenerzy show Nela Zawadzka w The Voice Kids The Voice Kids - prowadzący show Nela Zawadzka w The Voice Kids
The Voice Kids  - trenerzy show
Mat. promocyjne
1/8
The Voice Kids  - trenerzy show
Mat. promocyjne

Już pierwszego stycznia o 20:05 debiutuje nowy program muzyczny telewizyjnej Dwójki „The Voice Kids”. Śpiewające księżniczki i rozśpiewani małoletni rycerze - kto z nich zostanie najlepszym głosem dziecięcym w Polsce? Wielkie odliczanie czas zacząć!

Premierowy odcinek „The Voice Kids” to kumulacja najpiękniejszych emocji – będą momenty wzruszeń, prawdziwej radości, ale i zaskoczeń. Zobaczymy m.in. Nelę Zawadzką, rockową „Calineczkę”, która swoim brawurowym wykonaniem „Meluzyny” zawojowała oficjalny fanpage programu na Facebooku. Swoich sił spróbuje również romantyczna harcerka z anielskim głosem oraz 9-letni b-boy, który skutecznie rozbuja publiczność. To właśnie po tym występie męska część Trenerów będzie walczyć o trofeum najlepszego moonwalkera. Co się jeszcze wydarzy? Zobacz kolejne slajdy!

ZOBACZ: Łzy wruszenia i szalejący Dawid Kwiatkowski... Zobaczcie występ 13-letniego Mateusza w premierowym odcinku "The Voice Kids"

2/8
The Voice Kids  - trenerzy show
Mat. promocyjne

Tylko w tym odcinku Dawid Kwiatkowski uda się na lekcje cheerleadingu, Edyta Górniak wspólnie z uczestniczką zaśpiewa wielki przebój Whitney Houston „I Will Always Love You”, a po wzruszającym występie Zuzi Jabłońskiej, nawet Tomkowi Kammelowi zaszklą się oczy. Nie zabraknie momentów zaskoczenia – w premierowej edycji „The Voice Kids” będziemy świadkami wręczenia „dzikiej karty”. Oznacza to, że uczestnik w kolejnej edycji programu ominie pre-eliminacje i od razu weźmie udział w „Przesłuchaniach w ciemno”, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed Trenerami i publicznością. Jakie inne niespodzianki czekają na widzów w kolejnych odcinkach?

3/8
Nela Zawadzka w The Voice Kids

Trenerzy zrobią wszystko by złowić najlepsze talenty do swojej drużyny. A walka będzie zacięta! Dawid Kwiatkowski wyzna miłość uczestniczce, zaoferuje wspólny skok ze spadochronem oraz zrobi szpagat. Edyta Górniak zaprosi dzieciaki na pizzę, będzie udawać psa, a nawet postanowi zeswatać swojego syna Allana z uczestniczką, by zgarnąć najlepszy głos do swojej drużyny. Z kolei Tomson i Baron zaproponują przyspieszony kurs nauki na gitarze, poczęstunek winogronami i darmowe „wachlowanko”. Co jeszcze zrobią Trenerzy, by mieć w swojej drużynie „catch of the day”? Przekonamy się już 1 stycznia.

4/8
The Voice Kids - prowadzący show
Mat. promocyjne

Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2. Więcej zdjęć z planu show znajdziecie na kolejnych slajdach!

5/8
Nela Zawadzka w The Voice Kids
6/8
„The Voice Kids” - Edyta Górniak i Allan Krupa na planie show TVP
Mat. promocyjne
7/8
The Voice Kids Poland - odcinek premierowy 1 stycznia 2018
8/8
The Voice Kids Poland - odcinek premierowy 1 stycznia 2018
YouTube
Więcej na temat The Voice Kids