Tomasz Kammel w koszuli Paweł Królikowski w granatowej koszuli Wielkanocny odcinek Kocham Cię, Polsko Zespół Pectus w Kocham Cię, Polsko Małgorzata Ostrowska-Królikowska w zielonej marynarce
Tomasz Kammel w koszuli
1/11
Tomasz Kammel w koszuli

Wielkanocny odcinek "Kocham Cię, Polsko" już za nami! Tym razem w szranki stanęły dwie sławne i bardzo zgrane rodziny. Pierwsza z nich, która stanowiła drużynę Macieja Musiała, to rodzina Królikowskich. W show mogliśmy więc zobaczyć Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Pawła Królikowskiego i Antka Królikowskiego, którego poczynania możemy śledzić m.in. w "Agencie". Druga rodzina z Tomkiem Kammelem na czele to zespół Pectus.

Jak zawsze w "Kocham Cię, Polsko" nie brakowało emocji, a widzowie mieli dużo świetnej zabawy. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Macieja Musiała i rodziny Królikowskich. Zobaczcie zdjęcia z odcinka.

 

Zobacz: Czy uważnie śledzisz program "Kocham Cię, Polsko!"? Sprawdź swoją wiedzę!

2/11
Paweł Królikowski w granatowej koszuli

Kocham Cię, Polsko: z miłości do whisky

Drużyna rodziny Królikowskich wzięła na siebie bardzo trudne zadanie – zaśpiewanie aż 10 wersów wielkiego hitu zespołu Dżem – Whisky. Okazało się, że to najmłodszy z Królikowskich – Antek zna najlepiej ten tekst. Co więcej, tak bardzo lubi tę piosenkę, że obiecał po programie postawić whisky i przyznał się, że nigdy nie pamięta gdzie śpiewa ten kawałek, ale na pewno chciałby go zaśpiewać z Basią Kurdej-Szatan!

3/11
Wielkanocny odcinek Kocham Cię, Polsko

Kocham Cię, Polsko: nieznana strona gości
W Kocham Cię, Polsko goście nie tylko odpowiadają na pytania z wiedzy ogólnej, literatury i filmu, ale też bardzo często odkrywają swoją prywatną stronę. W wielkanocnym odcinku widzowie dowiedzieli się, że zawsze po świątecznym śniadaniu zespół Pectus rozgrywa rodzinny turniej w piłkę nożną, że Małgorzata Królikowska robi najlepszy chrzan, a także, że Dawid Podsiadło jest ulubionym artystą Antka Królikowskiego.
 

4/11
Zespół Pectus w Kocham Cię, Polsko

Kocham Cię, Polsko: wielkanocne zwyczaje Polaków
W rundzie licytacje zawodnicy musieli zgadnąć świąteczne zwyczaje Polaków. I tak zespół Pectus zmierzył się z wymienieniem 12 elementów, które muszą znaleźć się w koszyczku wielkanocnym. Niestety, zapomnieli o pisankach, serze i cieście. Ale byli przekonani, że w koszyczku musi znaleźć się woda! Niełatwe zadanie stało też przed Królikowskimi, którzy musieli wymienić 11 potraw wielkanocnych. Na liście nie znalazł się pasztet – chociaż było pieczone mięso  kołacz, o którym aktorzy zapomnieli.

5/11
Małgorzata Ostrowska-Królikowska w zielonej marynarce
6/11
Andrzej Krzywy śpiewa
7/11
Maciej Musiał w koszuli w kratkę
8/11
Barbara Kurdej-Szatan w granatowym kombinezonie
9/11
Basia Kurdej-Szatan w spiętych włosach
10/11
Ludzie na kanapie z literami
11/11
Wielkanocny odcinek Kocham Cię, Polsko