Paweł i Małgosia na lodowisku

Już w wkrótce emisja świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony 4". Specjalny odcinek hitowego show Telewizji Polskiej o rolnikach poszukujących miłości zostanie pokazany w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2017 roku o godzinie 20:15 w TVP1. Już dziś wiadomo, że nie zabraknie emocjonujących momentów, zaskakujących wyznań i... odrobiny zabawy! Okazuje się, że w czasie nagrań uczestnicy mieli okazję, by sprawdzić się na lodowisku. Jak im poszło? Zobaczcie zdjęcia poniżej!

 

Zobacz też: Małgorzata z "Rolnik szuka żony 4" rozpoczęła przygotowania do świąt! Zdradziła swój mistrzowski przepis na... farsz do uszek

 

Co w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony 4"?

 

W specjalnym odcinku "Rolnik szuka żony 4!" przy świątecznym stole zasiądą uczestnicy obecnej edycji programu oraz kilku bohaterów z poprzednich serii. Pojawią się m.in. Anna i Grzegorz Bardowscy, Zbigniew Klawikowski oraz Zbigniew Pyda. Jednak niewątpliwie największymi gwiazdami będą zakochane pary, które zdradzą, co u nich słychać. Wśród nich nie zabraknie Małgorzaty i Pawła, którym udało się stworzyć udany związek. Rolniczka i jej wybranek m.in. pojawią się na lodowisku, gdzie... zrobią furorę identycznymi, świątecznymi sweterkami w mikołaje. Wyglądają w nich przeuroczo! Zobaczcie zdjęcia poniżej!

 

Polecamy: Jak zrobić własne lodowisko i ślizgawkę koło domu, czyli pomysł na aktywne święta

 

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony 4" zapowiada się bardzo interesująco!

Uczestnicy
East News

Uczestnicy będą mieli szansę popisać się umiejętnością jazdy na łyżwach. 

Uczestnicy
East News

Małgorzata i Paweł z
Materiały prasowe

Małgorzata i Paweł z
Materiały prasowe

Więcej na temat Rolnik szuka żony