W trzeciej edycji "Dance Dance Dance" w roli jurorki zadebiutowała Joanna Jędrzejczyk, znana i utytułowana sportsmenka, która ma na swoim koncie kilka tytułów mistrzowskich w Europie i na świecie. Na Instagramie śledzi ją ponad 1,8 mln osób, co jest jednym z najlepszych wyników wśród polskich gwiazd. Wszyscy zastanawiali się, jak Joanna sprawdzi się jako jurorka w tanecznym show. Okazuje się, że producenci walczyli o jej udział od samego początku! Co więcej - Jędrzejczyk na tyle dobrze sprawdza się w nowej roli, że coraz częściej mówi się o tym, że być może otrzyma... własny program! Poznajcie szczegóły!

Reklama

Joanna Jędrzejczyk otrzyma własny program?

Jak udało nam się dowiedzieć, Joanna od samego początku była typowana na jurorkę w show "Dance Dance Dance". Zobowiązania zawodowe nie pozwoliły jej jednak wziąć udziału w tanecznym show w pierwszej i drugiej edycji. Przy trzeciej odsłonie producenci mieli szczęście - sportsmenka zgodziła się na udział w programie. Co ciekawe, brak większego doświadczenie telewizyjnego okazał się... kluczem do sukcesu. Jędrzejczyk chwalona jest za naturalność, poczucie humoru i... odwagę - mimo że nie jest profesjonalną tancerką, potrafi wejść w dyskusję z innymi jurorami - Idą Nowakowską i Agustinem Egurrolą!

Na naszych oczach rodzi się prawdziwa telewizyjna gwiazda, o czym producenci "Dance Dance Dance" są przekonani. Joanna zaskoczyła wszystkich luzem i swobodą przed kamerami. Bywa ostra, ale to właśnie ona motywuje najbardziej uczestników do ciężkiej pracy. Nic dziwnego, że coraz częściej w kuluarach mówi się, że jest szykowany dla niej program - mówi nam osoba z produkcji show.

A Wam jak Joanna podoba się w roli jurorki "Dance Dance Dance"?

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Roxie Węgiel popłakała się na próbach! Co wydarzyło się przy Agustinie Egurroli?!

Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Czy Joanna powinna otrzymać własne show?

Zobacz także
Waldemar Kompała / TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama