Już w piątek 4 marca rusza popularny program "Twoja twarz brzmi znajomo". Najnowsza edycja może okazać się wyjątkowa ze względu na udział Viki Gabor. Jak tylko ogłoszono, że 14-letnia piosenkarka wystąpi w produkcji Polsatu, wybuchła gorąca dyskusja. Nie brakowało też kontrowersji. Niektórzy widzowie uznali, że chociaż Viki jest wschodzącą gwiazdą, to nie powinna rywalizować z dorosłymi, ponieważ nie jest jeszcze pełnoletnia. Internauci zasugerowali też, że biorąc udział w show w tak młodym wieku, artystka może zaniedbać edukację. Viki jednak nie przejmuje się komentarzami. Obawia się natomiast jednego z jurorów - Krzysztofa Cugowskiego. Jak tylko były wokalista Budki Suflera się o tym dowiedział, powiedział, co o tym myśli.

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Krzysztof Cugowski komentuje słowa Viki Gabor. "Pozory często mylą"

Udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" - bez względu na komentarze internautów - potwierdza, że kariera Viki Gabor nabiera zawrotnego tempa. Zaledwie 14-letnia piosenkarka może pochwali się już naprawdę imponującą listą osiągnięć. Viki przyznała, że propozycja wystąpienia w show bardzo ją ucieszyła. Chociaż nastolatka ma już spore doświadczenie, nie obędzie się bez stresu. Zwłaszcza że w styczniu br. ogłoszono nowego jurora. To Krzysztof Cugowski będzie oceniał występy uczestników w najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Viki Gabor zdradziła, że boi się byłego lidera Budki Suflera.

Zobacz także: Eurowizja 2022: Viki Gabor i Sara James dały czadu na scenie podczas preselekcji

Piotr Molecki/East News

Krzysztof Cugowski dowiedział się o tym podczas wywiadu dla portalu Pomponik.pl. Piosenkarz przyjął tę wiadomość z niedowierzaniem i postanowił uspokoić Wiktorię. Gwiazda polskiej estrady stwierdziła, że być może sprawia wrażenie groźnej, ale w rzeczywistości jest potulna jak baranek.

Niemożliwe! Nie powinna, absolutnie. Możliwe, że ja tak groźnie wyglądam, ale taki nie jestem. Wie pani, że pozory często mylą. W ogóle jestem łagodnego usposobienia - powiedział Krzysztof Cugowski na łamach serwisu Pomponik.pl.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Viki Gabor zabrała głos w sprawie swoich ust i mocnego makijażu!

Zobacz także
Reklama

Myślicie, że Krzysztof Cugowski zareagował szczerze? A może Viki Gabor rzeczywiście powinna się bać jego surowych ocen? Przekonamy się już za moment, ponieważ "Twoja twarz brzmi znajomo" właśnie wraca do telewizji. Warto przypomnieć, że niedawno Viki Gabor zagrała na koncercie TVP "Solidarni z Ukrainą". Młoda piosenkarka - podobnie jak inne gwiazdy - angażuje się w pomoc naszym wschodnim sąsiadom. Będziecie jej kibicowali w show?

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama