Ksia Zielińska Kasia Pakosińska Marcin Rogacewicz Jurek Grzechnik Aleksandra Szwed
Ksia Zielińska
TTBZ
1/9
Ksia Zielińska
TTBZ

W Twoja Twarz Brzmi Znajomo… Program rozpoczął się prawdziwym hitem! W muzyków czeskiej grupy Banjo Band w legendarnym utworze „Jozin z Bazin” wcielili się: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski i Kris Adamski. Po nich na scenę jako Nicolas Reyes z Gipsy Kings wkroczyła Kasia Zielińska. Zaśpiewała „Bamboleo”. – Wyglądasz świetnie, myślę, że to, że miałaś zamknięte oczy pomogło ci skupić się na barwie głosu, która była fantastyczna. Czasami tylko gubiłaś ją przy schodzeniu w dół, kiedy musiałaś opuścić krtań (…). Bomba, brawo! I Czysto! – chwaliła Kasię Małgorzata Walewska.

 

Zobacz też: Wyniki oglądalności Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2/9
Kasia Pakosińska
TTBZ

Kasia Pakosińska wylosowała operetkową artystkę – Grażynę Brodzińską i utwór „Aria ze śmiechem”. W sobotę obchodziła urodziny i życzenia obok Piotra Gąsowskiego złożyła jej sama Grażyna Brodzińska.  – Pani Kasiu bardzo, bardzo gratuluję. Naprawdę ma pani tak zaraźliwy śmiech, że stojąc za kulisami naprawdę się śmiałam. Nie… ja będę musiała się go poduczyć troszeczkę – mówiła pełna podziwu Grażyna Brodzińska. - Wszystkiego najlepszego! – dodała.

 

Sprawdź też: TTBZ: Katarzyna Zielińska jako gorąca Jennifer Lopez. Zobacz, jak wypadła! Mamy WIDEO!

3/9
Marcin Rogacewicz
TTBZ

Marcin Rogacewicz na kilka minut stał się Mickiem Jaggerem. – Sam sobie tego zazdroszczę – mówił przed wykonaniem „Anybody Seen My Baby”. – Widziałem parę jego koncertów, na których dyryguje dziesiątkami tysięcy ludzi. Tobie się udało dotknąć tego niebywałego czaru – komplementował Marcina Paweł Królikowski.

4/9
Jurek Grzechnik
TTBZ

Jerzy Grzechnik przeistoczył się w Annie Lennox, wokalistkę niezwykle charakterystyczną. – Twoja krtań ma przed sobą spore wyzwanie – ostrzegał Jurka przed transformacją Maciej Dowbor. „No More „I Love You’s”” w wykonaniu aktora teatru Buffo urzekło Bartka Kasprzykowskiego: - Masz taką cechę, że potrafisz wytwarzać magię wokół swoich wykonań. Ona powoduje, że często uwodzisz(…) Twoje wykonania są na takim poziomie, iż poprzeczka, którą tak wysoko zawiesiłeś powoduje, że będzie ci trudniej niż pozostałym uczestnikom – mówił.

5/9
Aleksandra Szwed
TTBZ

Aleksandra Szwed wcieliła się w Czadomana w hicie „Ruda tańczy jak szalona”. – W 200% wybroniłaś się  z przerysowania. To nie była parodia tego klipu i wykonawcy, tylko się świetnie wcieliłaś w jego rolę i naprawdę zrobiłaś to znakomicie – oceniła Kasia Skrzynecka.

6/9
Adam Fidusiewicz
TTBZ

Adam Fidusiewicz jako Sidney Polak otwierał natomiast „wino ze swoją dziewczyną”. Jak mu poszło? – Ta piosenka Sidneya Polaka jest bardzo muzykalną piosenką jak na utwory hip hopowe, w której się mówi śpiewając. I jednak śpiewa się w niej bardzo precyzyjne dźwięki, których Adam bardzo pilnowałeś. Myślę, że to się tutaj w pełni udało. Wyglądasz fantastycznie – masz rewelacyjną charakteryzację i bardzo ładnie tę charakteryzację nosisz. Podobało mi się  - mówiła „Skrzynka”.

7/9
Agnieszka Twardowska
TTBZ

Agnieszka Twardowska zmieniła się  Ellie Goulding w trudnym wokalnie utworze „Love Me Like You Do”. – Bardzo ładnie wczułaś się w nastrój Ellie. Jej energia w tym co było w referencji jest dokładnie zgodna z tym, co nam tutaj pokazałaś. Bardzo dobra robota, po prostu było pięknie no – powiedział Bartek Kasprzykowski.

8/9
Dariusz Kordek jako Maria Koterbska

Dariusz Kordek stał się kobietą – przeobraził się w Marię Koterbską w „Serduszko puka w rytmie cza cza”. – Jako Maria Koterbska, jesteś tak uśmiechniętym, wesołym człowiekiem.  Widzę, że odnalazłeś swoje wcielenie. Wspaniale – śmiała się Małgorzata Walewska.

9/9
TTBZ

A jak przebiegało głosowanie? Dwie dziesiątki otrzymała Kasia Pakosińska. Po jednej: Agnieszka Twardowska i Dariusz Kordek. Zdecydowało głosowanie uczestników, którzy wybrali Agnieszkę Twardowską. Zwyciężczyni przekazała swoją wygraną Akademii Przyszłości z Fundacji „Wiosna”.  A już za tydzień: Nelly Furtado, Halina Frąckowiak, Marylin Manson, Queen Latifah, Kora, Diana Rose – The Supremes, Patrick Swayze, Zenon Martyniuk – Akcent.