Kamila Ibrom w koku
TV-Show

Top Model pod wodą i w miodzie... Kto pożegnał się z programem? Będziecie zaskoczeni!

Top Model pod wodą i w miodzie... Kto pożegnał się z programem? Będziecie zaskoczeni!

Dziesiąty odcinek Top Model za nami! Z programem musiały pożegnać się dwie osoby. Decyzją jurorów najsłabsi okazali się Andre Whyte i Kamila Ibrom. Reszta uczestników właśnie przygotowuje się do wyjazdu do Wietnamu. 

A z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy?

Doda, Mucha, Kożuchowska... Gwiazdy pokazały figury na lato! Zrobiło się gorąco!

Dziesiąty odcinek Top Model - pierwsze zadanie

Pierwsze zadanie nie należało do najłatwiejszych. Modele i modelki musieli zapozować pod wodą. To wyzwanie sprawiło nieco więcej trudności dziewczynom, a zwłaszcza Kamili Ibrom.

Początkowo z zadaniem nie radziła sobie również Karolina Pisarek, która ostatecznie zaskoczyła Michała Piróga i gościa specjalnego - przedstawiciela Electrolux i dlatego wygrała zadanie. Jej zdjęcie będzie można zobaczyć w kampanii marki, ale to nie wszystko. Uczestniczka otrzymała także pralkę.

 
Karolina Pisarek wygrała pierwsze zadanie

Karolina Pisarek najlepsza w sesji podwodnej! Bardzo trudne zadanie. Brawo!

Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

Robert Kupisz jako gość specjalny w Top Model

W dziesiątym odcinku Top Model gościem specjalnym był Robert Kupisz. Projektant dał uczestnikom możliwość wziąć udział w pokazie mody i prezentacji jego ubrań. Przy tym zadaniu duży problem stanowił Radek Pestka, którego sylwetka kiepsko pasowała do fasonów stworzonych przez Kupisza. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy model weźmie udział w pokazie. Kasia Sokołowska zadecydowała jednak, że Radek pojawi się na wybiegu w ubraniach, które początkowo miała prezentować Kamila Ibrom. Mało tego, Pestka otworzył pokaz, co jest dużym wyróżnieniem dla modeli. 

 

Andre Whyte na pokazie Roberta Kupisza

Gangster style? 󾌵

Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

 

Jakob i Magda doskonale poradzili sobie na wybiegu

Bardzo dobrze poradzili sobie na pokazie! Pochwalcie Magdę i Jakoba☺

Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

Trzecie zadanie w Top Model - sesja zdjęciowa

Kolejne zadanie również było sporym wyzwaniem. Uczestnicy pozowali w skąpych strojach przed obiektywem Marcina Tyszki. To jednak nie wszystko! Modele i modelki byli oblewani i obsypywani różnymi substancjami.

Magda Stępień w cielistej bieliźnie spodobała się fotografowi, a zdjęcie podkręcił fakt, że uczestniczka była cała w miodzie.

Andre Whyte pozował kompletnie nago. Jego zasłoną był żółty pył, Samuel w samych bokserkach i czarnym pyle również zrobił wrażenie. Kamila mocno stresowała się faktem, że będzie w skąpym stroju. Przy wykonaniu zdjęcia Radka Pestki pomagał Jakob Kosel, a tajemnicą nie jest, że panowie nie przepadają za sobą. 

 

Stroje na sesję w dziesiątym odcinku Top Model

Fajne stroje? 󾌵

Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

 

Jakob Kosel pomaga przy wykonaniu zdjęcia Radka Pestki

Jakob świetnie dmuchał... 󾌵

Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

Kto odpadł w dziesiątym odcinku Top Model?

Zwyciężczynią odcinka okazała się Karolina Pisarek. Niestety, decyzją jurorów z programem musieli pożegnać się Kamila Ibrom i Andre Whyte. 

 

Zobacz: Uczestniczki „Top Model’’ Marta Sędzicka i Karolina Gilon - na Balmain X H&M postawiły na modny „wet look’’!​

 

Robert Kupisz gościem specjalnym odcinka

 

Robert Kupisz na gali
ONS

 

Joanna Krupa w długiej sukni
TV-Show
TYLKO U NAS: Joanna Krupa w Wietnamie! Co wydarzy się dzisiaj w "Top Model"? ZDJĘCIA
TYLKO U NAS: Joanna Krupa w Wietnamie! Co wydarzy się dzisiaj w "Top Model"? ZDJĘCIA
Natalia Gulowska w programie Top model
Facebook
TV-Show
Top Model: Natalia Gulkowska zrezygnowała z show, ratując inną uczestniczkę!
Top Model: Natalia Gulkowska zrezygnowała z show, ratując inną uczestniczkę!

Za nami dziewiąty odcinek "Top Model"!   Z programem pożegnała się Natalia Gulkowska. Choć decyzją jury z programem powinna pożegnać się Magda Stępień, Natalia zadecydowała, że to ona opuści show, ratując koleżankę! Co ciekawe, tydzień temu to ona została uratowana przez Michała Piróga .    Przeczytajcie naszą relację z odcinka!  Top Model - odcinek 9. Maffashion nagrodziła Karoliną Gilon! Michał Piróg na początku programu przedstawił gościa specjalnego show - Maffashion! Uczestnicy musieli wykonać krótki filmik reklamowy - kampanię wylosowanego produktu m.in. kosmetyków, bielizny czy wody. Mieli na to tylko 20 minut!  Wielkim wsparciem dla uczestników był Samuel, który doradzał wszystkim uczestnikom, podrzucając pomysły i slogany. Według Maffashion i Michała najlepsza okazała się Karolina Gilon, która stworzyła poruszającą kampanię na rzecz ochrony zwierząt . Jej filmik wyląduje na wszystkich kanałach społecznościowych blogerki! Zobacz:  Karolina Gilon o pozowaniu z robakami w Top Model: „Robale bardziej bały się mnie niż ja ich”     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Świetny pomysł! Najlepszy filmik? ☺ Brawo dla Karolina Gilon❤Niesamowity głos! Posted by Top Model TVN on  2 listopada 2015 Andre w reklamie kosmetyków   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Andre... ☺ 󾮗 Posted by Top...

Relacja z pierwszego półfinału Top Model
TV-Show
Top Model 5: Znamy finalistów show! Odpadła faworytka!
Top Model 5: Znamy finalistów show! Odpadła faworytka!

Za nami drugi półfinał piątej edycji programu "Top Model". Po Fashion Weeku w Wietnamie jurorzy wyłonili finalistów. A wśród nich są Jakob Kosel, Radek Pestka oraz Karolina Pisarek! Top Model - znamy finalistów! Drugi półfinał Top Model rozpoczął się od Fashion Weeku w Wietnamie . W pokazach wzięli udział wszyscy uczestnicy show. Bardzo dobrze poradziła sobie Karolina Pisarek. Jurorzy byli nią zachwyceni! (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Udało się!❤Brawo dla Karoliny Pisarek! ☺ Posted by Top Model TVN on  23 listopada 2015 Jakob otworzył jeden z pokazów! Wystąpił zaś... w dawnym wietnamskim staniku. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Jakob prawie gotowy! 󾌵Kto już czeka na przedostatni odcinek Top Model? ☺ Posted by Top Model TVN on  23 listopada 2015 Po pokazach, uczestnicy wzięli udział w zadaniu aktorskim. Musieli wypromować wietnamskie jedzenie (m.in. smażone oraz żywe larwy...) po... wietnamsku. To było jedno z najtrudniejszych zadań w historii show. Zadanie wygrała... Karolina Gilon!   Po sesji zdjęciowej czas na wyniki! Pierwszym finalistą został... Jakob Kosel! Drugą finalistką została Karolina Pisarek! Trzecią osobą jest... Radek Pestka!   Jakob Kosel w finale Top Model Karolina Gilon odpadła z Top Model  

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner