Dziesiąty odcinek Top Model za nami! Z programem musiały pożegnać się dwie osoby. Decyzją jurorów najsłabsi okazali się Andre Whyte i Kamila Ibrom. Reszta uczestników właśnie przygotowuje się do wyjazdu do Wietnamu.

Reklama

A z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy?

Dziesiąty odcinek Top Model - pierwsze zadanie

Pierwsze zadanie nie należało do najłatwiejszych. Modele i modelki musieli zapozować pod wodą. To wyzwanie sprawiło nieco więcej trudności dziewczynom, a zwłaszcza Kamili Ibrom.

Początkowo z zadaniem nie radziła sobie również Karolina Pisarek, która ostatecznie zaskoczyła Michała Piróga i gościa specjalnego - przedstawiciela Electrolux i dlatego wygrała zadanie. Jej zdjęcie będzie można zobaczyć w kampanii marki, ale to nie wszystko. Uczestniczka otrzymała także pralkę.

Zobacz także

Karolina Pisarek wygrała pierwsze zadanie

Karolina Pisarek najlepsza w sesji podwodnej! Bardzo trudne zadanie. Brawo!
Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

Robert Kupisz jako gość specjalny w Top Model

W dziesiątym odcinku Top Model gościem specjalnym był Robert Kupisz. Projektant dał uczestnikom możliwość wziąć udział w pokazie mody i prezentacji jego ubrań. Przy tym zadaniu duży problem stanowił Radek Pestka, którego sylwetka kiepsko pasowała do fasonów stworzonych przez Kupisza. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy model weźmie udział w pokazie. Kasia Sokołowska zadecydowała jednak, że Radek pojawi się na wybiegu w ubraniach, które początkowo miała prezentować Kamila Ibrom. Mało tego, Pestka otworzył pokaz, co jest dużym wyróżnieniem dla modeli.

Andre Whyte na pokazie Roberta Kupisza

Gangster style? ????
Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

Jakob i Magda doskonale poradzili sobie na wybiegu

Bardzo dobrze poradzili sobie na pokazie! Pochwalcie Magdę i Jakoba☺
Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

Trzecie zadanie w Top Model - sesja zdjęciowa

Kolejne zadanie również było sporym wyzwaniem. Uczestnicy pozowali w skąpych strojach przed obiektywem Marcina Tyszki. To jednak nie wszystko! Modele i modelki byli oblewani i obsypywani różnymi substancjami.

Magda Stępień w cielistej bieliźnie spodobała się fotografowi, a zdjęcie podkręcił fakt, że uczestniczka była cała w miodzie.

Andre Whyte pozował kompletnie nago. Jego zasłoną był żółty pył, Samuel w samych bokserkach i czarnym pyle również zrobił wrażenie. Kamila mocno stresowała się faktem, że będzie w skąpym stroju. Przy wykonaniu zdjęcia Radka Pestki pomagał Jakob Kosel, a tajemnicą nie jest, że panowie nie przepadają za sobą.

Stroje na sesję w dziesiątym odcinku Top Model

Fajne stroje? ????
Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

Jakob Kosel pomaga przy wykonaniu zdjęcia Radka Pestki

Jakob świetnie dmuchał... ????
Posted by Top Model TVN on 9 listopada 2015

Kto odpadł w dziesiątym odcinku Top Model?

Zwyciężczynią odcinka okazała się Karolina Pisarek. Niestety, decyzją jurorów z programem musieli pożegnać się Kamila Ibrom i Andre Whyte.

Zobacz: Uczestniczki „Top Model’’ Marta Sędzicka i Karolina Gilon - na Balmain X H&M postawiły na modny „wet look’’!​

Robert Kupisz gościem specjalnym odcinka

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama