East News
1/4
East News

 

Za nami emocjonujący finał "Top Model 7". Również za sprawą małej wpadki na wizji. Podczas ogłaszania ścisłej dwójki finalistów Joanna Krupa wskazała nie tę dziewczynę. Widzowie niemal od razu dopatrzyli się w tym nieczystej zagrywki. Tym bardziej, że ostatecznie z finałem jako pierwsza pożegnała się faworytka wielu z nich, a również Anji Rubik - Anna Markowska. TVN w rozmowie z party.pl uspokajał widzów i zapewnił, że były to po prostu problemy techniczne. Jak na wszystko zareagowała sama Anna Markowska? Czy ma żal?

 

POLECAMY: Zerwała z łatką "dziewczyny z sąsiedztwa". Poznajcie Kasię Szklarczyk, zwyciężczynię "Top Model 7"

2/4
Instagram

 

Anna Markowska komentuje udział w "Top Model 7"

Anna Markowska zgłosiła się do programu "Top Model", ponieważ chciała pozbyć się swoich kompleksów i udowodnić samej sobie, że odnajdzie się w każdej sytuacji. Jurorzy niemal od razu pokochali ją za niesamowitą pracowitość, dyscyplinę, ale i ciepło, które od niej biło. Nic dziwnego, że to ona właśnie była faworytką wielu osób. Jakie więc było zdziwienie widzów, gdy to Anna Markowska jako pierwsza odpadła z finału "Top Model". Jak modelka wspomina program? Czy po kontrowersyjnym finale żałuje, że wzięła w nim udział?

- Już mnie trochę znacie... więc pewnie wiecie, że wygrałam podczas finału coś droższego niż 100 tysięcy papierów!!! Wygrałam przede wszystkim wasze wsparcie 🙏🏼❤️ Anja Rubik powiedziała mi piękne słowa, których nie zapomnę do końca życia, mam sympatie i wsparcie dobrych ludzi, których poznałam w czasie programu i przede wszystkim przepracowałam siebie, mam power, by działać dalej. Gdybym miała możliwość cofnąć się do finału, wybieram dziś moje „nagrody”, pieniążki zarobię w pracy, która da mi satysfakcję 💪🔥🙏🏼 Wam dziękuję za KAŻDEGO jednego sms-a, gdybym mogła każdego bym uścisnęła!!! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna 🙏🏼🙈😍  - napisała na swoim Instagramie Ania Markowska.

Wy też jej kibicowaliście?

Zobacz także: Anna Markowska znalazła się w finale dzięki chorobie? 

3/4
East News

 

Anna Markowska w programie "Top Model" udowodniła, że "chcieć to móc". Dziewczyna jest typem wojowniczki. Do tej pory życie jej nie oszczędzało. Ania Markowska przez kilka lat walczyła bowiem z nowotworem. Musiała przejść kilka operacji, po których zostały jej widoczne blizny. Ania Markowska w programie nauczyła się akceptować swoje ciało takie, jakie jest. W dodatku zarażała innych optymizmem.

Niestety, niektórzy uczestnicy uznali, że ich koleżanka chce się wypromować opowiadając o chorobie. Te słowa mocno ją zabolały. Ania Markowska pokazała jednak klasę i wybaczyła kolegom. Piękna postawa! 

4/4
Finaliści Top Model 7
ONS

 

Jak myślicie, kto powinien wygrać 7. edycję "Top Model"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Top Model