Tom Grabowski był jednym z głównych bohaterów programu "40 kontra 20", gdzie zakochał się w Amirze, z którą już zdążył się rozstać. Jak przyznał w rozmowie z Party.pl, punktem spornym okazały się jego kontakty z byłą partnerką, która na co dzień mieszka w Londynie. Przy okazji powrotu do tematu programu "40 kontra 20" nasza reporterka zapytała Toma o zarzuty na temat jego toksycznych, zdaniem widzów, zachowań. Czy bohater się z tym zgadza? Odpowiedział nieco przekornie.

Reklama

Tom z "40 kontra 20" o swoich toksycznych zachowaniach

Tom z "40 kontra 20" korzystał ze swojej obecności w programie i randkował ze wieloma uczestniczkami. Kilka z pań mocno się w nim zauroczyło. Ostatecznie w finale wybrał Amirę, jednak ten związek nie przetrwał po programie. Fani zarzucali "Seniorowi" toksyczne zachowanie. W pewnym momencie nawet uczestniczki "40 kontra 20" zmiażdżyły Toma, zarzucając mu "Manipulujesz nami, ranisz inne kobiety". Skonfrontowaliśmy Toma Grabowskiego z tymi zarzutami. Model stwierdził, że sam scenariusz programu "40 kontra 20" jest nieco toksyczny.

Pytanie, co znaczy toksyczne zachowanie. Można powiedzieć, że scenariusz był w "cudzysłowie" toksyczny. (...) Chodziło o to, by randkować z każdą z dziewczyn. Z każdą lub z większością iść na randkę, poznać się lepiej... Ja robiłem swoje, tak naprawdę. Chciałem, żeby się dobrze oglądało, a że ja uwielbiam kobiety i nie mam problemu, żeby mieć dobry kontakt z dziewczynami, kocham kobiety, więc przychodziło mi to jakoś naturalnie.

Tom z "40 kontra 20" nie ukrywa, że liczyła się dla niego głównie formuła show:

Były takie sytuacje, że musiałem zagrać trochę na emocjach dziewczyn i zrobić to w ten sposób, żeby też się widzom oglądało. Czasami było tak, że dziewczyny płakały, były zranione, ale każdy wiedział, po co tam idzie - przekonuje Tom.

Co sądzicie o jego podejściu? Czy w pewnym momencie zorientował się, że dla uczestniczek to nie była gra, a potraktowały udział w show, jako szansę na prawdziwą miłość? Zobaczcie nasz nowy wywiad.

Zobacz także: "40 kontra 20": Córka Toma bardzo przeżyła jego rozstanie z Amirą. Zdradził, dlaczego zakończyli związek

Zobacz także
Party.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama