East News

Za nami drugi odcinek programu "Taniec z gwiazdami", który rozpoczął się od sporego zaskoczenia. Okazuje się bowiem, że w jury wyjątkowo zasiadło tylko trzech jurorów. Choć wiadomo było, że nie zobaczymy Michała Malitowskiego, wszyscy byli pewni, że Polsat znajdzie się za niego zastępstwo. Stało się jednak inaczej. Jego fotel wciąż pozostaje pusty. Mimo faktu, że jury zmniejszyło swój skład, sędziowie byli w formie. Szczególnie surowo ocenili Gimpera oraz Justynę Żyłę. Z kolei ich serca skradła Macadeniam Girl. W tym odcinku z show odpadły aż dwie pary. Kto? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/12
East News

"Taniec z gwiazdami": kto odpadł z show Polsatu?

Joanna Mazur tego wieczoru otworzyła parkiet "Tańca z gwiazdami". Piękna sportsmenka wraz z Jankiem Klimentem zatańczyła cha-chę. Andrzej Grabowski był zachwycony jej występem. Nie wszyscy jednak podzielali jego entuzjazm. Zarówno Iwona Pavlović, jak i Ola Jordan uznały, że ten występ był gorszy od ubiegłotygodniowego. Jurorki zaznaczyły, że czekają na kolejne jej wyczyny na parkiecie. 

2/12
East News

Jako drugi wystąpił znany youtuber Gimper. Celebryta nie zachwycił jednak jury. Wszyscy zarzucili mu, że był bardzo oszczędny w ruchach, a całą pracę wykonała za niego jego partnerka, Natalia Głębocka. 

3/12
East News

Anna Jagodzińska zaprezentowała cha-chę do piosenki "I'm Every Woman" Whitney Houston. Jurorzy nie szczędzili jej komplementów. Szczególnie Andrzej Grabowski, który jest zachwycony urodą modelki.

Gdybym nie był już zakochany, to bym się dzisiaj w tobie zakochał. Pięknie - stwierdził Andrzej Grabowski.

Niestety, widzowie nie podzielili entuzjazmu jurorów. To właśnie Ania Jagodzińska opuściła w tym odcinku "Taniec z gwiazdami".

4/12
East News

Qczaj podpadł Iwonie Pavlović, ponieważ nie panował nad swoim ciałem. Jurorka wytknęła mu to w zabawny sposób. Znany trener wyznał przy okazji, że w przeszłości brał sterydy, z czego nie jest dumny. Wiedzieliście o tym?

5/12
East News

To był jeden z najbardziej pechowych występów podczas tego odcinka. Dominika Tajner-Wiśniewska w pewnym momencie straciła równowagę i upadła na podłogę. Niestety, nie poradziła sobie z tym. Zgubiła rytm i już do końca występu myliła kroki. Jury nie miało litości.

Jako kobieta ci współczuję. Nie podniosłabym się tak szybko jak ty. Ale gdybyś dalej pociągnęła.... Ale nie pociągnęłaś. Gratuluję ci podniesienia, ale nie było bioder, płynności. Źle. Szkoda - oceniła Iwona Pavlović.

Żona Michała Wiśniewskiego otrzymała jedynie 11 punktów. Widzowie nie dali jej kredytu zaufania. Góralka musiała się pożegnać z show Polsatu.

6/12
East News

Sebastian Stankiewicz zaskoczył wszystkich na czele z... nim samym! Aktor nie spodziewał się nawet, że tak bardzo polubi taniec. Zdradził, że coraz bardziej wzrusza go sam fakt, że potrafi znaleźć w sobie tyle wrażliwości. Jego taniec był tego potwierdzeniem. Jurorzy nie szczędzili mu słów pochwały. Aktor z pewnością zapamięta ten wieczór na długo. 

 

7/12
East News

Macademian Girl i Rafał Maserak wysoko zawiesili poprzeczkę. Ich wykonanie tanga spotkało się z entuzjazmem jury oraz publiczności.

Nasza polska latynoska krew. Super. Bardzo ładnie - pochwaliła ich Ola Jordan.

Para ostatecznie uzyskała aż 28 punktów!

8/12
East News

Jakub Kucner i Lenka Klimentowa wykonali jive'a do piosenki Queen "Don't Stop Me Now". Jurorzy pochwalili modela i stwierdzili, że wypadł lepiej niż w pierwszym odcinku. 

Życie było wreszcie. Yes, yes - powiedziała zachwycona Ola Jordan.

9/12
East News
10/12
East News
11/12
East News

Justyna Żyła po raz kolejny spotkała się z ostrymi słowami ze strony Iwony Pavlović. Jurorka była równie ostra, jak tydzień temu. Mimo słabych ocen góralce udało się awansować do kolejnego odcinka.

12/12
East News

Czadoman również nie zachwycił jury. Mimo wszystko widzowie dali mu jeszcze jedną szansę. Słusznie?

Zobacz także: Szydzili z niej w szkole, długo wstydziła się, że nie widzi… Teraz Joanna Mazur może wygrać „Kryształową Kulę”!

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami