Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News

Tego się nie spodziewaliśmy! Tuż po tym, jak Michał Malitowski ogłosił, że rezygnuje z dalszego udziału w programie "Taniec z gwiazdami" z powodu kontuzji, wszyscy zastanawiali się, kto zastąpi go w fotelu jurora. Sporo osób chciałoby w nim ponownie zobaczyć Beatę Tyszkiewicz. Jednak aktorka w rozmowie z plejadą.pl stanowczo zaprzeczyła, jakoby miała wrócić do show Polsatu. 

Wiem, że Michał ma kontuzję i nie ma go w jury programu, ale ja nie zastąpiłabym go. Nie widzę powrotu do "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej na razie - przyznała w rozmowie ze wspomnianym serwisem. 

Kto więc zastąpił Michała Malitowskiego? W piątkowy wieczór wszystko stało się jasne!

"Taniec z gwiazdami": kto zastąpił Michała Malitowskiego?

Okazuje się, że w drugim odcinku programu "Taniec z gwiazdami" w fotelach jurorów zasiadło tylko trzech sędziów: Andrzej Grabowski, Ola Jordan oraz Iwona Pavlović. Miejsce Michała Malitowskiego wciąż jest puste. Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut ogłosili, że jurora na razie nie zobaczymy w tej edycji. 

Dlaczego Michał Malitowski musiał zrezygnować z programu "Taniec z gwiazdami"? Okazuje się, że ten ceniony na całym świecie tancerz zmaga się z poważną kontuzją. Choć początkowo wydawało mu się, że zdoła nad nią zapanować, rzeczywistość okazała się być inna.

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem - czytamy w oświadczeniu Michała Malitowskiego.

Będziecie za nim tęsknić?

Michał Malitowski pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami"

Michał Malitowski
East News

Zobacz także: Szydzili z niej w szkole, długo wstydziła się, że nie widzi… Teraz Joanna Mazur może wygrać „Kryształową Kulę”!