Wygrana w Tańcu z Gwiazdami

1 marca zobaczymy pierwsze odcinek 9. polsatowskiej edycji (ogółem już dwudziestej drugiej) "Tańca z Gwiazdami". W show o główne nagrody będzie walczyć 12 par - m.in. Agnieszka Radwanśka i Stefano Terrazzino oraz Justyna Żyła i Tomasz Barański. A jest się o co starać - w końcu nie chodzi tylko o Kryształową Kulę!

Nagrody w "Tańcu z Gwiazdami"

Co prawda Kryształowa Kula zawszę jest tą najważniejszą nagrodą, stacje TVN i Polsat sponsorują wygranym znacznie więcej. W czasach, kiedy program był nadawany w TVN, zwycięska gwiazda otrzymywała auto - np. porshe. Do historii telewizji przejdzie gest Agaty Kuleszy, laureatki ósmej edycji, która swój samochód przekazała na WOŚP! Został wylicytowany za bagatela ponad 255 tysięcy złotych! 

Wygrana w Tańcu z Gwiazdami

 

Polsat od kilku sezonów nagradza i gwiazdę, i tancerza. W zamian za wygraną uczestnik otrzymuje 100 tysięcy złotych, a jego trener - 50 tysięcy. Beata Tadla, zwyciężczyni poprzedniej edycji programu, część pieniędzy z wygranej przeznaczyła na podróż z synem do USA. Aneta Zając dzięki wysokiej nagrodzie mogła wyremontować mieszkanie w Warszawie, z kolei Agnieszka Sienkiewicz, laureatka 2. edycji, pieniądze postanowiła odłożyć i zainwestować. Uczestniczka nadchodzącej edycji, Agnieszka Radwańska,  zapowiedziała, że wszystkie pieniądze zarobione w show, odda na cele charytatywne! Brawo!

 A Wy co zrobilibyście z taką sumą? 

Wygrana w Tańcu z Gwiazdami

Wygrana w Tańcu z Gwiazdami

Zobacz także: To jej czas! Dominika Tajner Wiśniewska szczerze o małżeństwie i byłych żonach Michała!

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami