Reklama

Już w piątek wielki finał "Tańca z gwiazdami". Beata Tadla i Jan Kliment zmierzą się z Katarzyną Dziurską i Tomkiem Barańskim. Która para wygra Kryształową Kulę? Dziurska jako zawodowa trenerka radzi sobie znakomicie od 1. odcinka "Tańca z gwiazdami". Z kolei Beata Tadla uchodzi za uczestniczkę, która zrobiła w tej edycji największe postępy, co przy każdej okazji podkreślają jurorzy. Zwłaszcza pierwszy odcinek show nie był dla niej łatwy. To właśnie wtedy chciała zrezygnować z udziału w programie. Dlaczego?

ZOBACZ: Beata Tadla: "Takich rzeczy się po prostu kurde nie robi!" Do kogo ma żal?

Tadla chciała zrezygnować z "Tańca z gwiazdami"

Beata Tadla tuż przed 1. odcinkiem "Tańca z gwiazdami" rozstała się z Jarosławem Kretem. Dziennikarz o tym, że rozstaje się z Beatą, poinformował w mediach i to dwa dni przed pierwszym odcinkiem "Tańca...". Teraz okazuje się, że to był dla Beaty wyjątkowo ciężki czas i myślała nawet o tym, żeby wycofać się z show.

Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń. Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji – zdradza Beata Tadla.

Beata nie poddała się, została w show, a teraz zatańczy w wielkim finale. Jej wysiłki opłaciły się, bo widzowie pokochali jej taniec!

Nie spodziewałam się, że taniec może wywoływać wśród widzów takie emocje, a czytam o nich w listach, które otrzymałam. Były tam i radość i wzruszenie i łzy. Prócz wyrazów wsparcia i sympatii to właśnie ten fakt jest dla mnie największą nagrodą za udział w programie – opowiada Beata Tadla.

Myślicie, że Tadla zdobędzie Kryształową Kulę? Finał „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już w piątek 11 maja o 20.00.

ZOBACZ: Wiemy, jakie plany ma Beata Tadla po "Tańcu z Gwiazdami"! Dokąd zabierze syna?

Beata Tadla zatańczy w finale TZG

EastNews

Jest faworytką do wygrania Kryształowej Kuli!

Reklama

Beata Tadla w koronkowej sukience pokazała sporo ciała w "Tańcu z Gwiazdami"

Reklama
Reklama
Reklama