Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" z córeczką na spacerze
Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox" będzie miała drugie dziecko? Jest komentarz celebrytki!

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" z córeczką na spacerze
Instagram

Sylwia Bomba największą popularność zyskała dzięki występom w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka pojawia się tam wraz ze swoją przyjaciółką, Ewą Mrozowską. Niedawno Sylwia Bomba została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka, Antosia. Czy dziewczynka niedługo doczeka się rodzeństwa? Zobaczcie, co Sylwia Bomba zdradziła na swoim Instagramie!

Sylwia Bomba planuje drugie dziecko?

Sylwia Bomba jest szczęśliwą mamą Antosi. Na jej Instagramie możemy podglądać, jak wygląda jej codzienne życie. Sylwia Bomba świetnie odnalazła się w nowej roli. Co więcej, nie zapomniała również o swoich przyjemnościach. Sylwia Bomba zdradziła niedawno, że jest dumna z tego, iż udało jej się zrealizować pewne postanowienie...

Pamiętacie moją obietnice jak byłam w ciąży? Obiecałam sobie wtedy, że będę modna mama, która nie zapomina o sobie. Jak uważacie? Daje radę? 💪🏻 Mimo, ze nie jest łatwo, staram się żyć w myśl reguły, ze szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko - napisała Sylwia Bomba.

Czy macierzyństwo sprawia jej tyle radości, że chciałaby mieć niebawem drugie dziecko? Internauci spytali ją o to na Instagramie. Sylwia Bomba nie stroniła od odpowiedzi. Celebrytka wyznała, że nie myśli o drugim dziecku i nie bierze nawet tego pod uwagę. 

Zadbałam o wszystko. Lubię być panią własnego losu, natomiast, gdyby się okazało, że jestem, to bym urodziła dzidzię, ale nie będę - zapewniła Sylwia Bomba.

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" jest w ciąży

Niedawno pisaliśmy, że przyjaciółka Sylwii Bomby, Ewa Mrozowska, również jest w ciąży. Celebrytka na razie nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Niedawno Ewa szykowała się do USG, podczas którego miała poznać płeć dziecka. Jak myślicie, czy również urodzi córeczkę?

Ewa i Sylwia to bohaterki programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Ewa, tak jak Sylwia, niebawem po raz pierwszy zostanie mamą

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała na Instagramie swój ciążowy brzuszek
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59