Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała na Instagramie swój ciążowy brzuszek
Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała ciążowy brzuszek. Przyszła mama już wie, czy to synek, czy córka!

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała na Instagramie swój ciążowy brzuszek
Instagram

Ewa Mrozowska to jedna z bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W show TTV występuje wraz ze swoją przyjaciółką, Sylwią Bombą. Sympatyczna makijażystka niedawno pochwaliła się radosną nowiną. Okazuje się, że Ewa Mrozowska spodziewa się dziecka! Na jej Instagramie pojawiło się właśnie nowe zdjęcie, na którym celebrytka chwali się ciążowymi krągłościami. Ten stan zdecydowanie jej służy! Zobaczcie sami. 

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" jest w ciąży

Na początku czerwca Ewa Mrozowska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wyjątkową wiadomością. Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym gwiazda "Gogglebox" zdradziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Post został także opatrzony uroczym ciążowym zdjęciem. 

No to mamy pasażera na pokładzie 🐰👼 To jest ta tajemnicza choroba 😉 początki były bardzo ciężkie 🤢🥴 mam nadzieje że teraz już z górki i dotrwamy do końca 😃💪🏻 - napisała wtedy Ewa Mrozowska.

Ewa Mrozowska co jakiś czas dzieliła się ze swoimi obserwatorami informacjami na temat swojej ciąży. Celebrytka nie chce także ukrywać przed nimi istotnych momentów. Być może dlatego poinformowała również o ważnym badaniu USG, które ostatnio wykonywała. Na usg połówkowym lekarz jest już w stanie dobrze ocenić, czy dziecko dobrze się rozwija, czy nie występują u niego wady wrodzone. To też ten moment, kiedy już można ze stuprocentową pewnością określić płeć dziecka:)

Ewa Mrozowska pokazała, jak rośnie jej brzuszek - jest już naprawdę spory!

Misie brzuszek rośnie, czuje już ruchy maleństwa co mnie bardzo uspokaja👼 w piątek usg połówkowe❤️ Czy wy tez czujecie za każdym razem niepokój przed usg ? Czy tylko ja tak świruje jak głupia 😂😂😂😂 - zapytała swoich fanów Mrozowska.

Ewa na razie nie podzieliła się z fanami informacją, czy spodziewa się synka czy córeczki. Myślicie, że zachowa to w  tajemnicy aż do porodu?

Przypomnijmy, że przyjaciółka Ewy z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" również niedawno została mamą. Sylwia Bomba przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ciekawe czy córeczka gwiazdy i jej partnera pojawi się kiedyś w programie TTV? Chcielibyście tego?

Ewa Mrozowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą!

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała na Instagramie swój ciążowy brzuszek
Instagram

Jej przyjaciółka, Sylwia Bomba, jest już mamą. Trzeba przyznać, że celebrytka w błyskawicznym tempie wróciła do formy. Jej sylwetka jest imponująca! 

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" z córeczką na spacerze
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09