Party Stories
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska w Usterce
TV-Show

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska przerwały nagranie i wezwały policję na plan hitowego programu! Co się stało?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" wystąpiły gościnnie w programie "Usterka". Celebrytki nie remontowały mieszkania ani nie naprawiały żadnych zepsutych półek, tylko szukały niani dla dziecka. Kandydatów podglądały przez ukryte kamery w mieszkaniu, jednak w pewnym momencie sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Celebrytki wezwały policję na plan! Sprawą zajęła się prokuratura. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" nie będzie mieć więcej dzieci! Party.pl wyznała dlaczego

Policja w "Usterce" 

Nie wszystkie mamy mogą pozwolić sobie na długi urlop macierzyński i w pewnym momencie muszą podjąć bardzo ważną decyzję. Czy lepiej będzie dla dziecka jeśli zostanie w domu i zaopiekuje się nim opiekun, a może kontakt z równieśnikami jest ważniejszy i lepiej posłać dziecko do żłobka czy przedszkola? Dylemat ten dotyczy setek tysięcy rodziców, a także świeżo upieczonej mamy Sylwii Bomby i jej przyjaciółki Ewy Mrozowskiej, która wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Wobec powyższego celebrytki zgodziły się na test "Usterki" i pod okiem kamer postanowiły poszukać idealnej niani.

Sylwia i Ewa w specjalnym odcinku podglądały opiekunów. Tych znalazły na portalach internetowych. Jak przebiegł dzień próbny w pracy? Okazuje się, że dwóch pierwszych kandydatów nie sprawiło żadnych problemów, ale podczas podglądania trzeciego opiekuna celebrytki musiały interweniować. Opiekun zaczął podejrzanie zachowywać się w stosunku do dziecka. Sylwia i Ewa wezwały policję na miejsce! 

Zobacz także: QUIZ! O kim mowa - o Sylwii czy Ewie? Sprawdź, co wiesz o gwiazdach "Gogglebox. Przed telewizorem"

Zgodnie z planem dziecko, które zostało pod opieką mężczyzny, miało zakaz korzystania z telefonu. Podglądacze, czyli Sylwia i Ewa, miały sprawdzić czy kara będzie egzekwowana. Z początku opiekun zaczął niewinnie droczyć się z chłopcem. Jednak w pewnym momencie jego zachowanie zaczęło być coraz bardziej podejrzane, gdy doszło do przytulania, klepania i łaskotania... Sylwia i Ewa przerwały nagranie i wezwały na miejsce policję!

Jak czytamy w "Fakcie" podejrzenia celebrytek nie okazały się bezpodstawne i sprawą zajęła się prokuratura! 

"Na podstawie zawiadomienia z dnia 26 sierpnia 2019 r. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów w Warszawie w dniu 27 sierpnia 2019r. wszczęła śledztwo w sprawie dopuszczenia się w dniu 26.08.2019r. w Warszawie przez ustaloną osobę wobec małoletniego poniżej lat 15 innej czynności seksualnej, tj. o czyn z art. 200 § 1 kk" - brzmi komunikat Prokuratury.

Wyrok jeszcze nie zapadł. Mężczyźnie grozi od 2 do 12 lat. Specjalny odcinek "Usterki" będzie można obejrzeć dziś o godzinie 22:30 na antenie TTV. Będziecie oglądać?

Sylwia Bomba przeraziła się zachowaniem opiekuna.

Usterka. Gogglebox wezwało policję
mat. prasowe

Podobnie Ewa Mrozowska.

Usterka. Gogglebox wezwało policję
mat. prasowe

Uczestniczki "Gogglebox" wezwały na miejsce policję!

Usterka. Gogglebox wezwało policję
mat. prasowe

Sprawą zajęła się prokuratura.

Usterka. Gogglebox wezwało policję
mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Bomba o ciąży Ewy Mrozowskiej
Instagram
TV-Show
Jak Ewa Mrozowska z "Gogglebox..." znosi ciążę? Zdradza Sylwia Bomba!

Ewa Mrozowska już za jakiś czas zostanie mamą synka, Leona! Jak znosi ciążę? O tym opowiedziała nam jej najlepsza koleżanka z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" - Sylwia Bomba, która sama kilkanaście miesięcy temu urodziła córkę, Tosię! Czy ma jakieś rady dla Ewy? Jak Mrozowska wspierała ją w ciąży? Posłuchajcie! Zobacz także:  Ewa Mrozowska pozuje prawie nago w ciąży! To bardzo odważne zdjęcia!

gwiazdy schudły
Instagram
Newsy
Te gwiazdy nie zawsze tak wyglądały! Agata Rubik, Magda Bereda czy Sylwia Bomba sporo schudły, ale nie tylko one!

Dieta i odchudzanie to tematy zawsze gorące, wzbudzające kontrowersje i zainteresowanie. Na szczęście świat już dawno poszedł do przodu i niezdrowe odchudzanie oraz obsesyjne gubienie kilogramów są zdecydowanie passé, co nie znaczy, że wszyscy pokochali swoje ciała w większych wymiarach i są teraz wyłącznie "body positive". Wiele gwiazd na przestrzeni lat zdecydowało się na pozbycie centrymentów w obwodach i chętnie się tym chwalą na swoich profilach. Zobaczcie poniżej, które gwiazdy zdecydowały się odchudzić i jak to zrobiły. Znamy też liczbę zgubionych kilogramów! 

Ewa Mrozowska z Gogglebox
Instagram
Newsy
Ewa Mrozowska z "Gogglebox" jest za chuda w ciąży? Zdradziła, ile przytyła

Już za kilka miesięcy Ewa Mrozowska z programu " Gogglebox. Przed telewizorem " po raz pierwszy zostanie mamą. Koleżanka Sylwii Bomby zdradziła już płeć i imię dziecka w sieci. Wiadomo, że Ewa i jej mąż, Piotrek spodziewają się chłopca! Pociecha ma przyjść na świat już za 4 miesiące. Chłopiec otrzyma na imię Leon. Internauci martwią się, jednak o zdrowie dziecka. Wszystko za sprawą najnowszego zdjęcia, które Ewa umieściła na swoim Instagramie. Dlaczego? Ewa Mrozowska jest w ciąży  Ewa Mrozowska z popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem" jest w 22 tygodniu ciąży. Celebrytka swojego synka Leosia urodzi w grudniu tego roku. Chłopiec będzie tylko o rok starszy od córeczki Sylwii Bomby, więc na pewno będą spędzać ze sobą mnóstwo czasu.  Jednak najnowsze zdjęcie, które Mrozowska opublikowała na Instagramie, mocno zaniepokoiło fanów. Sylwia chciała na nim pokazać swój kolorowy look, ale internauci skupili się na brzuszku przyszłej mamy.  Ewuś, a Ty nie za chuda???? Kochana dbaj o siebie i synusia malutkiego <3 Uuu brzuszek malutki jeszcze. Prawie nic nie widać, taki malutki brzuszek.  Ale maleńki brzusio! Który to już miesiąc? - pisali zmartwieni fani.  Zobacz także:  Sylwia Bomba, Big Boy, a może pan Józef? Wybierz swoich ulubionych komentatorów z "Gogglebox. Przed telewizorem"!   Ewa nie pozostawiła pytań bez odpowiedzi. Jej brzuszek tylko na zdjęciach jest mały, bo w rzeczywistości wszystko jest w porządku.  Nieee +6kg jest w normie :) Leoś waży ponad przeciętność, wszystko jest w porządku :*  - odpisała Ewa.  I dodała, że dokładnie to już połowa piątego miesiąca i zaraz rozpocznie się 23 tydzień ciąży. Zobaczcie zdjęcie,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner