Reklama

Już niedługo finał "Supermodelek Plus Size"! Ale zanim poznamy tą jedną jedyną, odbędzie się półfinał, a w nim mnóstwo wyzwań. Pierwszym z nich będą warsztaty aktorskie z Mateuszem Banasiukiem. Możliwość stanięcia u jego boku, na scenie prawdziwego teatru, pozwoli dziewczynom zdobyć pierwsze szlify w sztuce aktorskiej, a następnie wcielić się w wielkie postaci podczas sesji zdjęciowej autorstwa Marty Wojtal.

Zobacz: To była gorąca sesja w „#Supermodelka Plus Size”! Uczestniczki jako seksowne pin-up girls! Co się działo w 8. odcinku? Kto odpadł?

Zobacz także

Odgrywając jedne z najbardziej znanych scen w historii kina, uczestniczki będą miały okazję pokazać swoje zupełnie nowe oblicze. Kolejnym zadaniem, które czeka na dziewczyny, będzie możliwość zaprezentowania prognozy pogody pod okiem jednego z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów Polsatu – Szefa Redakcji Pogody Marka Horczyczaka.

Ostatnim wyzwaniem postawionym przed kandydatkami w półfinale będzie pokaz wieczorowych sukien, stworzonych specjalnie dla nich przez Ewę Minge. Na oczach jurorów, a także wszystkich ekspertów programu, którzy towarzyszyli dziewczynom w drodze do zostania profesjonalnymi modelkami, zaprezentują się na wybiegu po raz ostatni przed wielkim finałem.

Półfinałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” już w środę 8 listopada o 20:40 w Polsacie!

Zobacz: Zostały cztery dziewczyny! Które z nich przejdą do finału w show "#Supermodelka plus Size"? ZDJĘCIA

mat. prasowe

Reklama

mat. prasowe

Reklama
Reklama
Reklama