Jurorzy "The Voice Kids" przecierali oczy ze zdumienia, kiedy odwrócili krzesła podczas jednego z występów. Ich oczom ukazała się utalentowana dziewczynka, która łudząco przypominała Roxie Węgiel, zwyciężczynię pierwszej edycji! 

Ona wygląda jak Roksana - krzyczał Dawid Kwiatkowski.

I nie tylko on tak uważał. Tomson i Baron również nie mogli uwierzyć w to co widzą! Wygląd to nie jedyne podobieństwo Wiktorii Kasprzyk do Roxie Węgiel. Obie nastolatki mają również fantastyczne głosy, co podkreślili jurorzy: 

- Mam déjà vu. Masz głos tak samo potężny - przyznał Tomson.
- Ruszasz się i śpiewasz jak ona - dodał Baron.

Wiktoria Kasprzyk podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała „Hold My Hand” z repertuaru Jess Glynne. Jurorzy odwrócili się już po pierwszych dźwiękach wydanych przez Wiktorię i nie mogli uwierzyć w to co widzą! Fragment programu zobaczysz w powyższym wideo. 

Zobacz także: "The Voice Kids": Wyszła na scenę, a trenerzy zaniemówili! To nowa Roxie Węgiel?

Wiktoria Kasprzyk to sobowtór Roxie Węgiel! Nastolatki są niesamowicie podobne! Czy Wiktoria przejdzie podobną drogę jak Roxie? Jej występ zobaczycie już w najbliższym odcinku, w piątek o 20:30! 

Wiktoria Kasprzyk z "The Voice Kids 4" wygląda jak sobowtór Roxie Węgiel
Natasza Młudzik / TVP

Jurorzy doskonale pamiętają występy Roxie z pierwszej edycji i są zgodni w tym, że dziewczynki mają również podobny luz sceniczny! 

Roxie Wegiel w białej bluzce i z mikrofonem
Natasza Młudzik / TVP

 

Więcej na temat The Voice Kids Roksana Węgiel