Julia z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła w nowej odsłonie i nie ukrywa, że to dla niej wielki dzień. Uczestniczka kontrowersyjnego programu nie kryje swojego szczęścia. W takim wydaniu nawet Tomasz mógłby nie rozpoznać swojej żony z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"!

Reklama

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się makijażem przed ślubem!

Julia z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sierpniu podzieliła się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną i zdradziła, że jej tata niebawem weźmie ślub, a ona sama jest szczęśliwa z tego powodu i zaczęła poszukiwania idealnej kreacji na wesele. W międzyczasie była żona Tomasza zdecydowała się zmienić styl życia i przeszła na dietę, a efektem tego jest fakt, że Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 10 kilogramów.

Teraz uczestniczka kontrowersyjnego eksperymentu opublikowała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze i makijażu wieczorowym, pisząc wprost:

Nadszedł ten dzień. Już za kilka godzin osobiście będę świadkiem ślubu mojego tatuśka i Moniki. Już nie mogę się doczekać - napisała Julia na Instagramie.

Instagram / golebiowka_julka

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta nie spodobała się Maciejowi? "On jakby nie daje mi jakichś znaków"

Zobacz także

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy kibicują Julii Gołębiewskiej są zachwyceni wieczorowym makijażem, na jaki zdecydowała się, będąc świadkiem na ślubie swojego taty. Trzeba przyznać, że metamorfoza jest ogromna, a Tomasz z trudem mógłby rozpoznać swoją żonę z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Screen/Player.pl

Player.pl/Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama