Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza i Jacek są parą?
Instagram/iziiij85
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Jacek są razem?! Jest komentarz!

Iza i Jacek w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie znaleźli miłości. Czy to możliwe, że to właśnie ich połączyło uczucie? Fani postanowili się tego dowiedzieć!

Izabela Juszczak 5. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła jeszcze jako żona. Po kilku miesiącach jej relacja z Kamilem jednak się rozpadła. Jacek z kolei był uczestnikiem pierwszej odsłony eksperymentu, a program opuścił z decyzją, że chce się rozwieść. Teraz uczestnicy aktualnych i byłych edycji przyjaźnią się i utrzymują razem kontakt. Iza i Jacek także często się spotykają i do tej pory nikt nie przypuszczał, że powodem mogłoby być coś więcej niż przyjaźń. Fani jednak zmienili zdanie i sądzą, że tych dwoje to para. Mają rację?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil i Agnieszka wrócą do siebie? Mamy komentarz!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Iza odpowiada na spekulacje fanów! Jest z Jackiem?

Dla Izy i Jacka udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się przepustką do dużej popularności. Sympatyczni uczestnicy, którzy w miłosnym eksperymencie szukali uczucia, zyskali mnóstwo fanów, którzy chętnie śledzą ich dalsze losy za pośrednictwem Instagrama. Do tej pory fani myśleli, że zarówno Jacek jak i Iza, póki co są samotni, albo skrzętnie ukrywają swoje życie uczuciowe przed światem.

Oboje ostatnio zagościli w programie "Dzień dobry TVN" gdzie opowiedzieli o swojej przygodzie z programem i planach na przyszłość. Uczestnicy wyjaśnili także, dlaczego spotykają się poza programem i przyjaźnią. Jacek w "Dzień dobry TVN" powiedział:

- Każdy uczestnik programu z pewnością chciał dowiedzieć się więcej, z czym wiąże się udział w takim eksperymencie. Niektórzy potrzebowali wsparcia, rady lub rozmowy na temat odczuć i samego udziału, a tego najlepiej szukać wśród innych (...) Nie tylko się okazuje, że mamy wspólne przeżycia, jak i też niekiedy pasje, poczucie humoru i możemy tworzyć paczkę dobrych przyjaciół, wspierając się w codziennych sprawach. - powiedział. 

Iga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia może liczyć na uczestników programu
Instagram @iga_smiechowicz

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie krytykują produkcje: "Nie powinni Julii pokazywać w takim stanie"

Widzowie stwierdzili, że między Jackiem a Izą, która także pojawiła się w śniadaniówce, jest, ich zdaniem, coś więcej! Czy to możliwe, że łączy ich miłosne uczucie, a nie przyjaźń? Iza, która opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie z tego spotkania, napisała:

- To był wspaniały poranek w @dziendobrytvn. To była wspaniała niedziela 🥰 Cóż mam tu więcej pisać? Więcej chyba nie muszę, bo wszyscy wszystko wiedzą 😁 Dziękuje wam kochani za to, że jesteście, za wsparcie za rozmowę o każdej porze dnia i nocy, za zrozumienie i wszystko inne - napisała, wymieniając kolejno uczestników programu, z którymi się przyjaźni

Iza, Jacek i Iga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
iziiij85/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza ujawnia szczegóły rozstania z Kamilem?! Fanka: "Nie docenił"

Pod postem pojawiło się pytanie, czy Iza i Jacek są ze sobą:

- Czy jesteście parą z tym przystojniakiem?

- Nie jesteśmy parą z Jackiem - odpowiedziała Iza.

- para znajomych, już nie kłam - dodał jeszcze Jacek.

Iza zaprzeczyła, że łączy ją coś więcej z Jackiem, ale jeszcze kilku fanów zauważyło, że oboje bardzo do siebie pasują. Myślicie, że mogliby stworzyć zgraną parę?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza i Jacek są parą?
Instagram/iziiij85

Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów
@iziiij85, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów!
Iza ciężko zniosła hejt, jaki wylał się na nią po rozstaniu z Kamilem. Dziś uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła wyjątkowe nagranie!

Iza i Kamil byli jedyną parą z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która w finałowym odcinku show oznajmiła, że chce pozostać w małżeństwie. Choć przez długi czas fani uczestników mogli obserwować kwitnące uczucie tej dwójki i piękne romantyczne zdjęcia, które publikowali w mediach społecznościowych, niestety związek Izy i Kamila nie przetrwał próby czasu. Od głośnej informacji o ich rozstaniu minęło zaledwie kilka dni. Jak radzi sobie Iza? Uczestniczka miłosnego eksperymentu opublikowała nagranie, na którym promienieje! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza nagrała filmik po rozstaniu z Kamilem. Jak się czuje? Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ich uwielbiali! Niestety, mimo romantycznych nagrań tej dwójki, okazało się, że pomiędzy uczestnikami miłosnego eksperymentu nie zawsze było kolorowo. 12 września na Instagramie Izy ukazał się post, w którym uczzestniczka ogłosiła rozstanie z Kamilem i przyznała, że choć bardzo się starali - nie wyszło. Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - oznajmiła. Iza odpowiedziała też na spekulacje fanów, którzy nie wierzyli w koniec związku tej dwójki, a ostatnio głos w sprawie rozstania zabrał jej były partner. Kamil podkreślił, że nie jest to wina Izy , reagując na hejt z jakim musiała mierzyć się kobieta. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał również, że Iza bardzo ciężko zniosła obraźliwe komentarze.  Was hejterów nie zapraszamy. Możecie sobie w swoich grupach coś tam pisać, ale nie nie na nasze tematy, a w...

Jacek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradza, co myśli o byłej żonie!
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Jacek gorzko o relacjach z byłą żoną! "Można je określić jednym słowem..."
Jacek Wojciechowski wziął udział w pierwszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Teraz zdecydował się opowiedzieć jakie relacje łączą go z byłą żoną. Sprawdźcie!

Jacek Wojciechowski ponad pięć lat temu wziął udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnik postanowił znaleźć żonę w programie i poślubić ją na oczach milionów widzów. Teraz bohater pierwszej edycji programu zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy, na temat relacji, jakie łączą go z byłą żoną. Opowiedział również, jak zmieniło się jego życie po programie. Czy rady żony zmotywowały go do zmian w życiu? Sprawdźcie!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jacek szczerze o relacjach z byłą żoną! Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej popularny. Z edycji na edycję przyciąga coraz więcej widzów przed telewizory, którzy z zaciekawieniem oglądają, jak zupełnie obce osoby biorą ze sobą ślub. Show po raz pierwszy pojawiło się na antenie TVN w 2016 roku i początkowo niektórzy widzowie byli nastawieni sceptycznie do eksperymentu. Szybko jednak okazało się, że uczestnicy są bardzo sympatyczni i otwarci, a ich próby poznania się są bardzo ciekawe dla widza.  Jacek Wojciechowski pięć lat temu zaryzykował i zgłosił się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dopasowali do niego Natalię Kobielę. Para początkowo dogadywała się dobrze i wydawało się, że mogą stworzyć udane małżeństwo, jednak z czasem ich relacje były coraz gorsze. Żona miała do niego pretensje i uważała, że Jacek nie radzi sobie w życiu. Według niej mężczyzna powinien mieć swoje mieszkanie i być bardziej odpowiedzialny. Ostatecznie para zdecydowała się na rozwód.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia pozwała Pawła o alimenty?! Jego siostra nie wytrzymała Ostatnio Jacek Wojciechowski zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań dla serwisu plejada.pl. Został zapytany...

Iga o przyjaźni z uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @wojciech_janik_official
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zamiast Karola? Internauci miażdżą uczestników. Iga zabrała głos 
Nowe przyjaźnie wśród uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzają kontrowersje. Iga ma już dość! "Oni rozumieją, nie oceniają, powiedzą prawdę, przytulą"

Iga ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia ", zgłaszając się do programu nie przypuszczała, że spotka ją tyle hejtu ze strony widzów. Znalazła jednak wsparcie w Izie i Kamilu a także uczestnikach z poprzedniej edycji. Im również oberwało się, że spędzają czas z nią zamiast zaprosić Karola. Doświadczona uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła po raz kolejny stawić czoła hejterom:  Czas na wyciągnięcie lekcji, czegoś dobrego dla siebie. O tym jakie lekcje wyniosłam dowiem się niedługo. Bo w tym całym chaosie ciężko jest mieć jakiekolwiek myśli - napisała szczerze  Co jeszcze napisała o nowych relacjach z uczestnikami? Oraz jak oni reagują na hejt na temat Igi?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga nie rozpacza po Karolu. Oto, z kim spędza czas Iga chce dobrze wspominać "Ślub od pierwszego wejrzenia"  Iga i Karol zdecydowanie nie mieli idealnej historii w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Ich eksperyment zakończył się rozstaniem . Karol zarzucił żonie, że manipulowała nim, a jego szokujące wyznanie tylko podkręciło internautów przeciwko Idze. Iga z kolei broniła się mówiąc, że Karol nigdy nie zasygnalizował jej, że tak źle odbiera jej nastawienie do jej osoby. Iga zmagała się z okrutnymi opiniami już niemalże od pierwszego odcinka. Ostatecznie zablokowała możliwość komentowania na swoim profilu, a każdy piątek ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia" był dla niej trudny. Teraz stara się zdystansować do tego, co ją spotkało, a pomagają jej w tym nowi przyjaciele, również uczestnicy programu. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jacek staje w obronie Igi  Iga długi weekend spędziła z Izą i Kamilem z tej samej edycji oraz uczestnikami poprzednich: Jackiem, Martyną oraz Agnieszką i...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik