Izabela Juszczak 5. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła jeszcze jako żona. Po kilku miesiącach jej relacja z Kamilem jednak się rozpadła. Jacek z kolei był uczestnikiem pierwszej odsłony eksperymentu, a program opuścił z decyzją, że chce się rozwieść. Teraz uczestnicy aktualnych i byłych edycji przyjaźnią się i utrzymują razem kontakt. Iza i Jacek także często się spotykają i do tej pory nikt nie przypuszczał, że powodem mogłoby być coś więcej niż przyjaźń. Fani jednak zmienili zdanie i sądzą, że tych dwoje to para. Mają rację?

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Iza odpowiada na spekulacje fanów! Jest z Jackiem?

Dla Izy i Jacka udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się przepustką do dużej popularności. Sympatyczni uczestnicy, którzy w miłosnym eksperymencie szukali uczucia, zyskali mnóstwo fanów, którzy chętnie śledzą ich dalsze losy za pośrednictwem Instagrama. Do tej pory fani myśleli, że zarówno Jacek jak i Iza, póki co są samotni, albo skrzętnie ukrywają swoje życie uczuciowe przed światem.

Oboje ostatnio zagościli w programie "Dzień dobry TVN" gdzie opowiedzieli o swojej przygodzie z programem i planach na przyszłość. Uczestnicy wyjaśnili także, dlaczego spotykają się poza programem i przyjaźnią. Jacek w "Dzień dobry TVN" powiedział:

- Każdy uczestnik programu z pewnością chciał dowiedzieć się więcej, z czym wiąże się udział w takim eksperymencie. Niektórzy potrzebowali wsparcia, rady lub rozmowy na temat odczuć i samego udziału, a tego najlepiej szukać wśród innych (...) Nie tylko się okazuje, że mamy wspólne przeżycia, jak i też niekiedy pasje, poczucie humoru i możemy tworzyć paczkę dobrych przyjaciół, wspierając się w codziennych sprawach. - powiedział.

Instagram @iga_smiechowicz

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie krytykują produkcje: "Nie powinni Julii pokazywać w takim stanie"

Widzowie stwierdzili, że między Jackiem a Izą, która także pojawiła się w śniadaniówce, jest, ich zdaniem, coś więcej! Czy to możliwe, że łączy ich miłosne uczucie, a nie przyjaźń? Iza, która opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie z tego spotkania, napisała:

Zobacz także

- To był wspaniały poranek w @dziendobrytvn. To była wspaniała niedziela ???? Cóż mam tu więcej pisać? Więcej chyba nie muszę, bo wszyscy wszystko wiedzą ???? Dziękuje wam kochani za to, że jesteście, za wsparcie za rozmowę o każdej porze dnia i nocy, za zrozumienie i wszystko inne - napisała, wymieniając kolejno uczestników programu, z którymi się przyjaźni

iziiij85/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza ujawnia szczegóły rozstania z Kamilem?! Fanka: "Nie docenił"

Pod postem pojawiło się pytanie, czy Iza i Jacek są ze sobą:

- Czy jesteście parą z tym przystojniakiem?

- Nie jesteśmy parą z Jackiem - odpowiedziała Iza.

- para znajomych, już nie kłam - dodał jeszcze Jacek.

Reklama

Iza zaprzeczyła, że łączy ją coś więcej z Jackiem, ale jeszcze kilku fanów zauważyło, że oboje bardzo do siebie pasują. Myślicie, że mogliby stworzyć zgraną parę?

Instagram/iziiij85
Reklama
Reklama
Reklama