Big Music Quiz znika z TVP- komentarz Sławomira
ONS

Sławomir stracił pracę w TVP! Wiemy dlaczego i jakie ma plany na przyszłość!

Big Music Quiz znika z TVP- komentarz Sławomira
ONS

To już pewne, program "Big Music Quiz" z udziałem Sławomira i Kajry znika z anteny TVP. Stacja zrezygnowała z emisji muzycznego teleturnieju z udziałem gwiazd po kilku sezonach. Jego miejsce w piątkowe wieczory zajmie nowy program z udziałem Marzeny Rogalskiej, Anny Muchy i Antka Królikowskiego - "To był rok". A jakie teraz plany ma Sławomir? 

Sławomir jednak nie zniknie z tv?

Żona Sławomira w rozmowie z portalem plejada.pl skomentowała decyzję TVP i zdradziła, jakie zawodowe plany ma popularny wokalista. Okazuje się, że Sławomir wciąż będzie pojawiał się w telewizji, ale już tylko na antenie TVS, gdzie razem z żoną prowadzą program "Śląska Karuzela". Co jeszcze planuje wykonawca hitu "Miłość w Zakopanem"?

Program był sympatyczną przygodą, trwającą zaledwie 6 dni zdjęciowych na cały sezon. Nasz sezon to 11 miesięcy koncertowych, wypełnionych setkami koncertów i festiwalami muzycznymi. Obecnie skupiamy się na muzyce i przygotowaniu nowych singli w nowych aranżacjach. Pierwszy klip już w marcu- w rozmowie z portalem zdradziła Kajra. 

Żałujecie, że program "Big Music Quiz" znika z TVP? Myślicie, że muzyczny teleturniej prowadzony przez Sławomira jeszcze kiedyś wróci na antenę? 

Zobacz także: Zalety i wady pracy zdalnej z domu. Kiedy się na to zdecydować?

Sławomir stracił pracę w TVP.

Program
East News

Więcej na temat Sławomir Zapała
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36