Magdalena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" podzielili się radosną nowiną i powitali nowego członka rodziny. Seweryn z 6. edycji randkowego hitu Telewizji Polskiej został ojcem, a jego żona opublikowała urocze zdjęcie dziecka w mediach społecznościowych. Fani i pozostali uczestnicy "Rolnika" już pospieszyli z gratulacjami.

Reklama

Seweryn z "Rolnik szuka żony" został ojcem!

Magdalena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" w 2022 roku wzięli ślub. Rolnik wziął udział w 6. edycji programu, ale nie znalazł miłości wśród swoich kandydatek, a jego udział zakończył się kontrowersjami i aferą. Po zakończeniu przygody z programem rolnik poznał Magdalenę i para nie ukrywała, że planują wspólną przyszłość. Zaledwie kilka tygodni temu żona Seweryna opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z dużym ciążowym brzuszkiem, a teraz pokazała pierwsze zdjęcie dziecka. Para nie zdradziła jeszcze płci i imienia.

#syrka ???? - napisała na Instagramie Magdalena.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ślub Seweryna i Magdy. Są zdjęcia z poprawin

Internauci pospieszyli z gratulacjami dla szczęśliwych rodziców, a wśród komentarzy nie zabrakło wpisu od Joasi Wielgosz, która sama od kilku miesięcy jest mamą i przygotowuje się do ślubu z Kamilem z "Rolnik szuka żony".

Piękna syrka❤️❤️ Jeszcze raz wielkie gratulacje! ❤️

Niech pięknie i zdrowo rośnie. Wielkie gratulacje

Dużo zdrowia dla was ????

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Zobacz także

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna zdradziła dokładny termin ślubu z Kamilem!

Myślicie, że wkrótce Seweryn z "Rolnik szuka żony" i jego ukochana pokażą więcej zdjęć dziecka i zdradzą płeć i imię maleństwa? My już nie możemy doczekać się kolejnych kadrów z ich pociechą.

Instagram/mos_madeleine_nova

Instagram

Instagram

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama