Sebastian Wątroba zyskał popularność podczas uwielbianego serialu "W11", gdzie wcielił się w rolę starszego aspiranta, zachowując w telewizji swoje imię i nazwisko. Niestety już od pewnego czasu nie pojawiają się nowe odsłony, uwielbianego przez fanów serialu. To się niedługo zmieni! Sebastian Wątroba ogłosił radosną nowinę.

Reklama

Sebastian Wątroba ogłosił radosną nowinę dla fanów serialu "W11"

Serial "W11", który pokazuje pracę detektywów ,ostatni raz na antenie pojawił się w 2014 r., a więc dokładnie dekadę temu. Teraz czas na wielki powrót! Fani serialu "W11" będą na pewno zaskoczeni taką wiadomością. Sebastian Wątroba na swoim Instagramie dodał zdjęcie z wymownym opisem. Spełnił marzenie niejednej osoby:

Dzień dobry!!! Często piszecie i mówicie mi - szkoda, że nie ma już powtórek serialu W11 Wydział Śledczy, lub pytacie gdzie można je obejrzeć Więc... Mam dla wszystkich Fanów serialu W11 dobrą informację!!! Otóż od dnia 4 marca o godz.12.00 na kanale TVN7 możecie znów oglądać powtórki naszego serialu! Powiem więcej w tym tygodniu - 4 i 6 marca będą odcinki z udziałem moim i oczywiście Aśki! Jednym słowem szok i niedowierzanie! W11 wraca!!! Na jak długo, trudno powiedzieć, zobaczymy
- napisał na swoim Instagramie.

Jest to niesamowita informacja, tym bardziej że jakiś czas temu Sebastian Wątroba sygnalizował, że chce odciąć się od tego formatu i nie wróci do serialu "W11". We wrześniu 2023, Sebastian dodał na swój Instagram zmontowany filmik z kilku scen serialu kryminalnego, a w komentarzach fani od razu napisali, że tęsknią za tym serialem. Sebastian Wątroba odpisał jednej fance na komentarz:

Nie daję złudnej nadziei, lecz jasno mówię, że ja już nie wrócę do W11. Tak, odciąłem sobie drogę, bo ja i większość moich koleżanek I kolegów z seriali W11 i Detektywi nie mogło się na to zgodzić, aby aktorzy naszych, jak i innych seriali telewizji TVN, byli okradani przez dyrekcję TVN z należnych prawnie tantiem. Podpisując umowę, punkt, który w niej był zawarty, był tak skonstruowany, aby zwykły śmiertelnik się w tym nie połapał (od tego mają sztab prawników), a później, powołując się na ten podstępny zapis, próbowano wymóc na nas zrzeczenie się niezbywalnego prawa do tantiem. Wreszcie grożąc wyrzuceniem z serialu, domagali się, abyśmy przestali upominać się o to, co nam się należy! Czy mam coś jeszcze dodać??? Czy Ty nie walczyłabyś o swoje prawa???
- odpisał w komentarzu jednej z internautek.

Będziecie oglądać powtórki "W11"?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Edyta Górniak skomentowała swoją porażkę odnośnie Eurowizji. Wbiła szpilę jurorom

Sebastian Wątroba W11
Adam Jankowski/REPORTER
PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 13.06.2018 GALA SPA PRESTIGE AWARDS 2018 - NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH HOTELI SPA & WELLENEE I DAY SPA W POLSCE N/Z: SEBASTIAN WATROBA
Reklama
Reklama
Reklama