Voice of Poland, jurorzy
Materiały prasowe

Wyjątkowy gość w "Voice of Poland"! Jej występ przyćmi nawet Michała Szpaka?

Voice of Poland, jurorzy
Materiały prasowe

W miniony weekend poznaliśmy nazwiska ćwierćfinalistów 8. edycji „The Voice of Poland”. Kandydatów do tytułu najlepszego głosu w Polsce mamy aż dwunastu. Muzycznych supermenów i wokalne supermenki, które wystąpią w półfinale poznamy już w najbliższą sobotę. Kto skutecznie zawalczy o uwagę Trenerów i widzów, a kto będzie musiał wrócić do domu?

 

SARSA gościem specjalnym

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą kolejny odcinek LIVE. Oprócz uczestników, na scenie zobaczymy także Trenerów w utworach, które kiedyś zainspirowały ich do tworzenia muzyki. Widzowie mogą liczyć również na występ specjalny. Na muzyczną scenę „The Voice of Poland” powróci Sarsa – uczestniczka 5. edycji muzycznego show, która popularność zyskała dzięki piosence „Naucz mnie”. W sobotnim odcinku zaprezentuje nowy singiel „Motyle i ćmy” pochodzący z albumu „Pióropusze”. Jak sama przyznaje, jest to najbardziej nostalgiczny utwór z płyty mówiący o dualizmie, jaki nosi w sobie każdy człowiek. Tekst powstał w oparciu o doświadczenia wokalistki.

 

Zobacz: Decyzja Michała Szpaka w "The Voice" budzi emocje! Co mówi o Jacku? "Następnej szansy nie będzie!"

 

Kandydaci do półfinału

W drugim odcinku na żywo szczęśliwa dwunastka po raz kolejny zaprezentuje swoje wokalne umiejętności przed wielomilionową publicznością. Każdy zaśpiewa po jednym utworze, ale tylko wybrana ósemka znajdzie się w półfinale. O tym, kto jako pierwszy przejdzie do kolejnego etapu zadecydują widzowie, którzy za pomocą głosowania sms wybiorą jednego uczestnika z każdej drużyny. Drugą osobę, która dołączy do grona zwycięzców wyznaczy Trener.

 

W najbliższą sobotę o tytuł najlepszego głosu w Polsce powalczą ogniste kobiety z drużyny Marii Sadowskiej, Magdalena „Meg” Krzemień, Maja Kapłon i Asia „Azzja” Mądry. Zobaczymy również starcie przyszywanej rodziny Michała Szpaka. W teamie debiutującego Trenera pojedynkować się będzie Marta Gałuszewska, Aga Dębowska i Jacek Wolny. O miejsce w półfinale zawalczą również młodzi duchem i metryką wokaliści z drużyny Andrzeja Piasecznego: Martyna Pawłowska, Michał Szczygieł i Artur Wołk-Lewanowicz. Nie zabraknie również mocnych i oryginalnych głosów z ekipy Tomsona i Barona. Widzowie usłyszą Jelenę Matulę, Sabinę Mustaevę i Łukasza Łyczkowskiego.

 

Więcej tutaj: Maria Sadowska gwiazdorzy na planie "The Voice"? Inni mają jej dość? Wiemy, jak jest naprawdę!

 

Które decyzje zaskoczą, które zszokują, a które wzruszą? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, 11. listopada o godz. 20:05.

 

Więcej: Znów to zrobił! Michał Szpak w srebrnym kombinezonie przyćmił nawet... Marcelinę Zawadzką!

 

„The Voice of Poland” na antenie telewizyjnej Dwójki w każdą sobotę, o godz. 20:05!

Michał Szpak o uczestnikach "The Voice of Poland"
ONS

 

Kto tym razem okaże się najlepszy? Kto odpadnie?

The Voice of Poland 8: 2 odcinek - zdjęcia
Materiały prasowe

Więcej na temat The Voice of Poland
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32