I wszystko jasne! Poznaliśmy właśnie wyniki finału amerykańskiego "Mam talent" - "America's Got Talent" z udziałem Sary James! Które miejsce zajęła 14-letnia Polka? Kto zwyciężył i wygrał czek na milion dolarów? Poznajcie szczegóły!

Reklama

Sara James w "America's Got Talent"

Za nami finał "America's Got Talent" z udziałem Sary James, która zachwycała jurorów i widzów na każdym etapie show - od castingu, podczas którego otrzymała "złoty przycisk", poprzez półfinał, w którym James wykonała hit Eltona Johna, aż do finału, w którym dostała owacje na stojąco za wykonanie hitu Kate Bush!

Zobacz: Sara James zachwyciła w finale "America's Got Talent"! Mamy nagranie z jej występu!

Amerykańscy widzowie mieli dzień na głosowanie na swoich faworytów - Sara konkurowała z 10 innymi uczestnikami. Jak wypadła w głosowaniu widzów?

Wyniki finału "America's Got Talent"

Finał "America's Got Talent" rozpoczął się w nocy ze środy na czwartek 14 września, ok. trzeciej w nocy czasu polskiego. Na scenie jeszcze zobaczyliśmy wszystkich 11 uczestników - stacja przypomniała finałowe występy, dodatkowo wszyscy mogli jeszcze raz pokazać się przed widzami - albo w towarzystwie gwiazd, albo zwycięzców poprzednich edycji. Sara James wystąpiła z legendarnym zespołem Black Eyed Peas!

Zobacz także

Po wszystkich występach przedstawiono finałową piątkę - niestety, w tym gronie nie znalazła się Sara James, co oznacza, że zajęła miejsce poza podium.

Zwycięzcy, libańska grupa Mayyas, w nagrodę otrzymalo aż 1 milion dolarów oraz możliwość występów możliwość występów w Las Vegas Strip (gdzie śpiewały Mariah Carey, Cher czy Celine Dion).

Sarze i tak jednak odniosła ogromny sukces, więc należą jej się wielkie gratulacje!

Rex Features/East News
Reklama

Sara James zachwycała w amerykańskim "Mam talent" zarówno publiczność, jak i widzów. Zrobi teraz międzynarodową karierę?

Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama