Wiesław z Sanatorium miłości w granatowej koszulce
Facebook Sanatorium miłości TVP
TV-Show

"Sanatorium miłości": Jest niepublikowany fragment rozmowy Marty Manowskiej z Wiesławem! "Dziwnie to zabrzmiało"

"Sanatorium miłości": Jest niepublikowany fragment rozmowy Marty Manowskiej z Wiesławem! "Dziwnie to zabrzmiało"

Wiesław z "Sanatorium miłości" opowiedział jakim był mężem. Producenci hitu o poszukujących miłości seniorach pokazali na Facebooku niepublikowany wcześniej fragment rozmowy Marty Manowskiej z Wiesławem. Uczestnik najnowszej edycji programu wspominał swój związek, ale coś, co powiedział przed kamerami, zaskoczyło internautów! 

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Wiesław wspomina swoje małżeństwo

Kilka tygodni temu ruszyła trzecia edycja "Sanatorium miłości". W najnowszej odsłonie programu biorą udział: Anna, Halina, Jadwiga, Janina, Krystyna, Teresa, Andrzej, Edward, Wiesław, Władysław, Zbigniew i Zdzisław. Czy każdy z uczestników znajdzie wielką miłość w "Sanatorium miłości"? Niestety, w ostatnim odcinku hitu TVP Wiesław przyznał, że żadna z pań nie jest w jego typie i że gdyby wiedział, kto weźmie udział w programie, nie wysyłałby swojego zgłoszenia. Teraz producenci pokazali niepublikowany wcześniej fragment programu w którym Wiesław opowiada o swojej żonie. 

Myślę, że byłem dobrym mężem. To była fantastyczna kobieta, wesoła, uśmiechnięta, wszystkim życząca jak najlepiej, nikomu nie zazdrościła, taka... idealna - wspominał Wiesław.  

Wiesław wspominał swoje małżeństwo, a w pewnym momencie Marta Manowska zapytała go, jak długo był z żoną, ale odpowiedź Wiesława zaskoczyła internautów.

Jak długo byliście małżenstwem? - zapytała Marta Manowska.

no do śmierci prawie żony, czyli 28 lat- odpowiedział zaskakująco Wiesław. 

jak wyznanie Wiesława skomentowali fani "Sanatorium miłości"?

- Dziwnie to zabrzmiało, byłem prawie do śmierci żony!! 🤔🤭.
- Czyli opuścił żonę przed jej śmiercią, czy jak?
- Ja do końca nie rozumiem tego Wiesia coś kręci mówiąc o żonie!!- komentują fani.

Zobaczcie fragment rozmowy Marty Manowskiej z Wiesławem! 

Zobacz także: Sanatorium miłości: Kłótnia Anny i Janiny podzieliła internautów! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało

Wiesław wspomina swoje małżeństwo.

Wiesław przyznał, że żadna kobieta z programu nie jest w jego typie.

 

Opublikowany przez Sanatorium miłości TVP Niedziela, 31 stycznia 2021

 

 

Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP
Newsy
Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"
Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Marta Manowska - partner. Czy Marta Manowska weźmie ślub?

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Czy Marta Manowska i jej partner chcą powiedzieć sobie "tak"? Marta Manowska należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie opowiadają publicznie o swoim życiu uczuciowym. O tym, że gwiazda TVP znalazła swoje szczęście u boku tajemniczego dźwiękowca z planu "Sanatorium miłości" media plotkowały już rok temu, ale Marta Manowska konsekwentnie milczała i nie komentowała doniesień na swój temat. Teraz jednak rąbka tajemnicy uchylił jeden z uczestników show o poszukujących miłości seniorach! Co powiedział o związku Marty?      Uczestnik "Sanatorium miłości" o związku Marty Manowskiej Chociaż Marta Manowska do tej pory nie potwierdziła, że jej serce jest już zajęte to słowa Władysława z "Sanatorium miłości" nie pozostawiają złudzeń-  gwiazda TVP jest szczęśliwa! Uczestnik drugiej edycji programu w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o związku uwielbianej przez widzów Marty Manowskiej z tajemniczym Adamem! Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich- Władysław zdradził w rozmowie z "Super Expressem".  To nie wszystko! Władysław z "Sanatorium miłości" zapewnił, że wszyscy uczestnicy z pewnością pojawią się na ślubie gwiazdy. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście! - dodał uczestnik show. Przypominamy, że ostatnio Marta Manowska pokazała w sieci zdjęcie tajemniczego mężczyzny. Czy to właśnie jej partner? Zobacz także:   Rusza nowy program Marty Manowskiej...

East News
Newsy
Marta Manowska jest zakochana! Kim jest jej nowy partner? Poznali się w "Sanatorium Miłości"!
Marta Manowska jest zakochana! Kim jest jej nowy partner? Poznali się w "Sanatorium Miłości"!

Marta Manowska  jest zakochana? Jak podaje "Na żywo", prowadząca " Rolnik szuka żony " i "Sanatorium miłości" od siedmiu miesięcy spotyka się z kolegą z produkcji TVP, Adamem. Zakochanych wkrótce czeka rozłąka. Dlaczego? Kim jest partner Marty Manowskiej? Jak informuje "Na Żywo" Marta Manowska spotyka się z dźwiękowcem , którego poznała na planie "Sanatorium miłości". Ma na imię Adam i jest "niewiele młodszy, wysportowany, skromny i dobrze wychowany". Program "Sanatorium miłości", przy którym oboje pracowali, okazał się hitem stacji TVP. Producenci od razu podjęli decyzję o powstaniu drugiego sezonu, co nie umknęło zagranicznym mediom. Polski program został nawet nagrodzony na targach telewizyjnych w Cannes. Turcja, USA, Hiszpania, Kanada, Chiny - te państwa chcą kupić prawa do formatu i zrealizować u siebie "Sanatorium miłości".  Sukces " Sanatorium Miłości " może przynieść duże zmiany w życiu Marty Manowskiej, która już została zauważona przez zagranicznych producentów. Być może gwiazda będzie musiała wyruszyć w podróż, aby podszkolić swoje następczynie. Niestety oznacza to, że prezenterka zostawi swojego ukochanego w Polsce. Czy Marta odważy się wyjechać? - Dla Marty to wielka szansa zawodowa i okazja do zarobienia naprawdę dużych pieniędzy– powiedziała "Na Żywo" znajoma Manowskiej z produkcji show.  I dodała, że Marta boi się rozłąki, bo z Adamem dobrali się idealnie i są w sobie bardzo zakochani. - Mają wiele wspólnych zainteresowań. Zamieszkali razem i zorganizowali spotkania z rodziną - czytamy w gazecie.  Kilka miesięcy temu Marta Manowska w jednym z wywiadów po raz pierwszy...

Marta Manowska
Instagram
Newsy
Marta Manowska pokazała niepublikowane wcześniej nagranie z panem Cezarym! Jest wyjątkowe
Marta Manowska pokazała niepublikowane wcześniej nagranie z panem Cezarym! Jest wyjątkowe

Śmierć pana Cezarego Mocka z programu "Sanatorium miłości" jest potężnym ciosem dla Marty Manowskiej. Prowadząca w ciągu kilkunastu dni nagrywania show bardzo zżyła się z sympatycznym kuracjuszem. Na Instagramie opublikowała wyjątkowe nagranie, jednocześnie dziękując fanom za wrażliwość i wyważone komentarze. Marta Manowska żegna pana Cezarego 66-letni pan Cezary zmarł 19 lutego 2019, najprawdopodobniej w wyniku zapalenia płuc. Wcześniej trafił do szpitala. O jego śmierci poinformowali producenci programu: Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu "Sanatorium Miłości". Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania [...] Marta Manowska kilka godzin później pożegnała uwielbianego uczestnika programu na Instagramie. : Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie ...].  Teraz gwiazda wstawiła niepublikowany wcześniej film, na którym widać, jak tańczy z panem Cezarym podczas konferencji "Sanatorium Miłości". Taniec był bowiem jedną z największych pasji kuracjusza.  A teraz chcę podziękować Wam. Za Waszą wrażliwość, klasę, każdy wpis. „Pan Cezary zatańczy teraz ze swoją żoną i nogi nie będą już go bolały” Jesteście wspaniali i czuli. Mam tu najlepszą ekipę na świecie. A Cezary nie przestaje tańczyć w naszych sercach - napisała. Po śmierci pana Cezarego TVP nie...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner