Sanatorium miłości
Facebook
TV-Show

"Sanatorium miłości": To koniec przyjaźni Ani i Janiny? Pokłóciły się o Zbyszka!

"Sanatorium miłości": To koniec przyjaźni Ani i Janiny? Pokłóciły się o Zbyszka!

Dzisiejszy odcinek "Sanatorium miłości" zafundował widzom prawdziwą dawkę emocji. Niestety, nie tylko tych dobrych. Pomiędzy Anią i Janiną, które do tej pory żyły w doskonałych relacjach, a nawet mieszkały razem w pokoju, doszło do poważnego konfliktu, a kością niezgody okazał się... Zbyszek! Czy słowa, które padły będą mogły odjeść w niepamięć? Marta Manowska musiała interweniować. 

Zobacz także: "Sanatorium miłości": Fani wściekli na Zbyszka. Awantura po ostatnim odcinku: "Wstyd! Zawiódł mnie na całej linii"

Kto namówił Wiesię na udział w "Sanatorium Miłości"? "Tyle bab tam przyjedzie..."

"Sanatorium miłości": Ania i Janina kłócą się o Zbyszka

Ostatnio widzowie "Sanatorium miłości" byli świadkami narodzenia się nowego uczucia. Otóż Anna i Zbyszek jako pierwsi wyznali, że oboje darzą się ogromną sympatią, a romantyczny moment podczas pikniku, kiedy to kuracjusz postanowił zapytać uczestniczkę programu o to, jakie mają szansę i na czym stoją, wywołał w Ani ogromne emocje. Wydawało się, że właśnie narodziła się nowa para turnusu, niestety sprawy przybrały zupełnie inny obrót, a Zbyszek nagle zainteresował się Janiną! 

Jednym z zadań w najnowszym odcinku "Sanatorium miłości", był wybór przez panie mężczyzny na podstawie opisu randki marzeń. Choć nikt nie miał pojęcia, czyje imię kryje się w kopercie, okazało się, że decyzja Janiny zbulwersowała Anię. Okazało się, że nieświadomie wybrała ona Zbyszka, co dla Ani było prawdziwym strzałem w policzek.

Wyskoczyła na mnie, że ja Zbyszka osaczam - mówiła zapłakana Ania pozostałym kuracjuszkom.

Okazuje się, że Ani nie spodobało się spotkanie Janiny z Zbyszkiem i kobieta poczuła się zagrożona. Marta Manowska starając się załagodzić i zrozumieć sytuację, postanowiła porozmawiać z Janiną.

Powiedziałam, Aniu jeżeli ja nie mogę ze Zbyszkiem jednego słowa zamienić, to coś jest nie tak. Ja chcę poznawać, bo ja nie wiem czego chce do końca - tłumaczyła się prowadzącej kuracjuszka.

Zarówno Marta Manowska jak i Janina stwierdziły, że to Zbyszek powinien zrobić coś w związku z zaistniałą sytuacją. Niestety, mężczyzna oznajmił Ani, że niczego jej nie obiecywał, a kiedy pozostali panowie uświadomili mu, że kobiety się przez niego kłócą, nie wziął tego do siebie. Marta Manowska nie mogła patrzeć na smutek Ani i natychmiast wzięła ją na prywatną, szczerą rozmowę.

To nie jest tak, że ja jestem zakochana. Po prostu bardzo dobrze nam się rozmawiało. Na naszym pikniku byłam szczęśliwa jak dziecko. Potem jeszcze rozmawialiśmy, mówiłam, że nie możemy pozwolić sobie na to, żeby ktoś nam zepsuł pobyt. Chciałabym poznać smak tego, jak to jest kiedy dwoje ludzi żyje razem. Nigdy tego nie zaznałam - wyznała Marcie Manowskiej.

Sądzicie, że konflikt między paniami zostanie zażegnany? Po czyjej stronie jesteście w tym sporze?

Ania i Zbigniew przeżyli piękne chwile. Czy okaże się, że to koniec ich romansu?

Anna i Zbigniew z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Kiedy pomiędzy kuracjuszkami doszło do konfliktu, nie obyło się bez interwencji Marty Manowskiej.

Rolnik szuka żony 7, zwiastun, Marta Manowska
Instagram/@rolnikszukazonytvp

 

Mat. prasowe
TV-Show
TYLKO U NAS! Zbyszek Kraskowski zdradził, co łączy go z Anią Michalską! Czy byli razem na wakacjach?
TYLKO U NAS! Zbyszek Kraskowski zdradził, co łączy go z Anią Michalską! Czy byli razem na wakacjach?

Od tygodni plotkuje się, że Zbyszek Kraskowski i Anna Michalska są parą. Oboje wzięli udział w dwóch różnych edycjach programu "Rolnik szuka żony" . Niestety, żadne z nich nie znalazło tam miłości. Ania i Zbyszek poznali się przez wspólnych znajomych i bardzo polubili. Czy między nimi jest coś więcej? Zbyszek Kraskowski przerwał milczenie i zdradził nam, co tak naprawdę łączy go z piękną rolniczką! Zbigniew Kraskowski i Anna Michalska są parą? Zbyszek i Ania to uczestnicy programu "Rolnik szuka żony". Ania była pierwszą rolniczką, która wzięła w nim udział. Z kolei Zbyszek pojawił się w 4. edycji i niemal od razu stał się ulubieńcem widzów oraz samej Marty Manowskiej . Prowadząca show bardzo mu kibicowała. Niestety, kobiety, które pojawiły się w jego gospodarstwie, okazały się być całkiem inne. Zbyszek był nimi rozczarowany.  Zobacz także:  Znajomość Ani i Zbyszka z "Rolnika" rozkwita! Marta Manowska składa im gratulacje: "Ale cudnie" Od jakiegoś czasu Zbyszek spotyka się co jakiś czas z Anią. Rolnik gościł nawet w jej gospodarstwie, czym oboje pochwalili się w internecie. Na wspólnych zdjęciach wyglądali na bardzo szczęśliwych. Czyżby łączyło ich coś więcej niż zwykła przyjaźń? Do tej pory żadne z nich nie chciało komentować swojej relacji. Zbyszek Kraskowski zrobił dla nas wyjątek. Opowiedział między innymi o swoich egzotycznych wakacjach, na które ostatnio wyruszył. W Turcji byłem sam z grupą znajomych. A z Anią łączy mnie wyłącznie przyjaźń - zdradził nam Zbyszek Kraskowski. Myślicie, że Ania i Zbyszek stworzyliby fajną parę? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! Ania i Zbyszek lubią spędzać razem czas  

Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP
Newsy
Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"
Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Marta Manowska - partner. Czy Marta Manowska weźmie ślub?

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Czy Marta Manowska i jej partner chcą powiedzieć sobie "tak"? Marta Manowska należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie opowiadają publicznie o swoim życiu uczuciowym. O tym, że gwiazda TVP znalazła swoje szczęście u boku tajemniczego dźwiękowca z planu "Sanatorium miłości" media plotkowały już rok temu, ale Marta Manowska konsekwentnie milczała i nie komentowała doniesień na swój temat. Teraz jednak rąbka tajemnicy uchylił jeden z uczestników show o poszukujących miłości seniorach! Co powiedział o związku Marty?      Uczestnik "Sanatorium miłości" o związku Marty Manowskiej Chociaż Marta Manowska do tej pory nie potwierdziła, że jej serce jest już zajęte to słowa Władysława z "Sanatorium miłości" nie pozostawiają złudzeń-  gwiazda TVP jest szczęśliwa! Uczestnik drugiej edycji programu w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o związku uwielbianej przez widzów Marty Manowskiej z tajemniczym Adamem! Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich- Władysław zdradził w rozmowie z "Super Expressem".  To nie wszystko! Władysław z "Sanatorium miłości" zapewnił, że wszyscy uczestnicy z pewnością pojawią się na ślubie gwiazdy. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście! - dodał uczestnik show. Przypominamy, że ostatnio Marta Manowska pokazała w sieci zdjęcie tajemniczego mężczyzny. Czy to właśnie jej partner? Zobacz także:   Rusza nowy program Marty Manowskiej...

Zbigniew Kraskowski z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook
TV-Show
Czy Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Wiemy!
Czy Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Wiemy!

Zbyszek Kraskowski to uczestnik 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" . Ten nieco nieśmiały rolnik niemal od razu zyskał sympatię nie tylko widzów, ale również samej Marty Manowskiej . Prowadząca show TVP1 nie ukrywała, że jest on wyjątkowo bliski jej sercu. Tym bardziej przeżyła fakt, że Zbyszek nie znalazł miłości w programie. Co więcej, został zraniony przez kandydatki, które za jego plecami szydziły z niego i jego ukochanej mamy. Czy po programie u Zbyszka coś się zmieniło? A może nadal jest singlem? Zobaczcie poniżej! Czy Zbyszek z "Rolnik szuka żony 4" znalazł miłość?  Zbyszek zgłosił się do programu, ponieważ marzył o tym, aby poznać kobietę, która tak jak on szuka miłości. Rolnik dostał sporo listów. Ostatecznie zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kobiety. Niestety, żadna z nich nie zdołała podbić jego serca. Co więcej, za plecami Zbyszka niektóre z nich szydziły z jego mamy oraz z samego rolnika. Po programie Kraskowski zbliżył się do Justyny, kandydatki, która w tej samej edycji próbowała podbić serce Karola. Zbyszek odwiedził ją nawet w Anglii, gdzie razem spędzili Sylwestra. Jednak ostatecznie ich drogi się rozeszły i oboje pozostali tylko przyjaciółmi. Później plotkowano, że Zbyszek związał się z Anną Michalską , rolniczką z 2. edycji show TVP1. Ta znajomość również zatrzymała się na etapie przyjaźni. Tak przynajmniej twierdził Zbyszek w rozmowie z Party.pl.  Z Anią łączy mnie wyłącznie przyjaźń - zapewniał nas sympatyczny rolnik. Zobacz także:  Znajomość Ani i Zbyszka z "Rolnika" rozkwita! Marta Manowska składa im gratulacje: "Ale cudnie" Zajrzeliśmy na profil Zbyszka na Facebooku, aby sprawdzić, czy coś się u niego zmieniło. Niestety, rolnik nie opublikował tam...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner