Marta Manowska o Sanatorium miłości
TV-Show

"Sanatorium miłości": Marta Manowska odsłania kulisy show! Czy ma wpływ na uczestników?! 

Tego o "Sanatorium miłości" nie wiedzieliście! Marta Manowska odsłoniła kulisy kręcenia show

Trzecia edycja "Sanatorium miłości" w TVP cieszy się ogromną popularnością i oglądalnością na poziomie 3,13 mln widzów! W rozmowie z "Party" Marta Manowska, prowadząca show, odkryła kilka sekretów hitowego programu! Co się dzieje, gdy gasną światła? Sprawdźcie!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Kulisy show "Sanatorium miłości"

Wielu fanów show zastanawiało się, czy Marta Manowska ma wpływ na dobór uczestników w programie. Co nam zdradziła gwiazda?

Pojawiały się sugestie, bym zabierała głos w sprawie doboru bohaterów, ale ja tak nie chciałam. Chcę poznać się z bohaterami w czasie rzeczywistym, kiedy przyjadą do Polanicy. Nawet nagrania z castingów oglądam dopiero przed rozmową w cztery oczy. To dla mnie bardzo ważny moment, do którego starannie się przygotowuję. Podczas wywiadu czuję się jak w jakiejś kapsule poza czasem. Zwykle takie nagranie rozmowy z bohaterem trwa grubo ponad godzinę, a widzowie oglądają zaledwie jej fragment. 

Gwiazda opowiedziała również o tym, co się dzieje, kiedy gasną już światła kamer! Czy ekipa i uczestnicy bawią się razem? Nie, byłoby to wbrew zasadom kręcenia takiego programu. Ponadto - uczestnicy "Sanatorium miłości" po całym dniu nagrań muszą po prostu odpocząć i zostać sami:

Jak to co? My balujemy i uczestnicy też! (śmiech) Ekipa się spotyka i do późnych godzin rozmawiamy o tym, co wydarzyło się na zdjęciach, omawiamy program. [...] Kręcimy „Sanatorium miłości” z zachowaniem zasad sztuki programu dokumentalnego. Poza tym nasi bohaterowie potrzebują czasu dla siebie, by odreagować emocje albo odpocząć. Często też zachowują się bardzo młodzieżowo, ale moim zdaniem to dlatego, że wyrwali się ze swojej samotności. Kiedy przyjeżdżają do sanatorium, chcą tańczyć, śpiewać, cieszyć się. My na planie jesteśmy zamknięci ze sobą przez cztery tygodnie, to jest jak lot na Księżyc. Na ten czas wyłączam telefon, nie odpisuję na SMS-y i nie oddzwaniam. Nie ma mnie dla nikogo. Raz na kilka dni sprawdzam tylko, co słychać u rodziców i mojej babci - mówi Marta Manowska w "Party".

Zaskoczeni?

Zobacz także: "Sanatorium miłości": Nie uwierzycie czym zajmują się Iwona z Gerardem, Joanna i Wiesia! Co słychać u uczestników poprzednich edycji?

Lubicie oglądać "Sanatorium miłości"?

Marta Manowska w 2. odcinku Sanatorium miłości
Mat. prasowe

Cały wywiad z Martą w najnowszym numerze "Party"

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

 

Oto najstarsza uczestniczka „The Voice Senior” na świecie!
Natasza Młudzik / TVP
TV-Show
Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!
Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!

W najbliższa sobotę  w "The Voice Senior" pojawi się Danuta Krasnodębska. Uczestniczka show ma już 94 lata, co zaszokuje wszystkich, łącznie z jurorami, którzy nie mogli uwierzyć w jej wiek. Podobnie jak Marta Manowska, prowadząca show, która przeprowadziła krótki wywiad z panią Danutą. Uczestniczka opowiedziała m.in. o dzieciństwie w czasach wojennych. W 2010 roku spotkała ją wielka tragedia - na raka zmarł jej ukochany syn: To jest pierwsze wystąpienie od śmierci syna. Takie radosne, takie że chce mi się jeszcze żyć, bo do tej pory żyłam wspomnieniami, żyłam tym że już nie zobaczę więcej syna. Jeżeli gdzieś tam mnie widzi, to się cieszy z dzisiejszego występu - powiedziała pani Danuta.  Czy pani Danuta przejdzie do kolejnego etapu? Zobaczcie sami fragment wywiadu z 94-letnią uczestniczką show. Zobacz także:   Niewyobrażalne rzeczy w „The Voice Senior”. Po Andrzeju Piasecznym nikt się tego nie spodziewał Najbliższy odcinek "The Voice Senior" już w sobotę o w w TVP 2!  

Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP
Newsy
Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"
Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Marta Manowska - partner. Czy Marta Manowska weźmie ślub?

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Czy Marta Manowska i jej partner chcą powiedzieć sobie "tak"? Marta Manowska należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie opowiadają publicznie o swoim życiu uczuciowym. O tym, że gwiazda TVP znalazła swoje szczęście u boku tajemniczego dźwiękowca z planu "Sanatorium miłości" media plotkowały już rok temu, ale Marta Manowska konsekwentnie milczała i nie komentowała doniesień na swój temat. Teraz jednak rąbka tajemnicy uchylił jeden z uczestników show o poszukujących miłości seniorach! Co powiedział o związku Marty?      Uczestnik "Sanatorium miłości" o związku Marty Manowskiej Chociaż Marta Manowska do tej pory nie potwierdziła, że jej serce jest już zajęte to słowa Władysława z "Sanatorium miłości" nie pozostawiają złudzeń-  gwiazda TVP jest szczęśliwa! Uczestnik drugiej edycji programu w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o związku uwielbianej przez widzów Marty Manowskiej z tajemniczym Adamem! Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich- Władysław zdradził w rozmowie z "Super Expressem".  To nie wszystko! Władysław z "Sanatorium miłości" zapewnił, że wszyscy uczestnicy z pewnością pojawią się na ślubie gwiazdy. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście! - dodał uczestnik show. Przypominamy, że ostatnio Marta Manowska pokazała w sieci zdjęcie tajemniczego mężczyzny. Czy to właśnie jej partner? Zobacz także:   Rusza nowy program Marty Manowskiej...

Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram
Newsy
Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań specjalnego odcinka "Sanatorium miłości"! 
Marta Manowska przekazała świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska przekazała świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości"! Prowadząca hitowy program o poszukujących miłości seniorach opublikowała na Instagramie zdjęcia z planu i zdradziła, że ruszyły nagrania specjalnego odcinka z uczestnikami drugiej edycji "Sanatorium miłości"! W programie pojawi się m.in. uwielbiana przez widzów Wiesia oraz Iwona i Gerard. Kto jeszcze? Spójrzcie na te zdjęcia! Ruszyły nagrania specjalnego odcinka "Sanatorium miłości" Na początku marca br. zakończyła się druga edycja "Sanatorium miłości". Wszyscy fani mieli wówczas nadzieję, że podobnie jak było w przypadku pierwszej edycji, po kilku tygodniach zostanie wyemitowany odcinek specjalny, w którym poznamy dalsze losy uczestników programu. Niestety, jak już wiemy tak się nie stało- ze względu na pandemię koronawirusa nagrania świątecznego odcinka zostały odwołane. Marta Manowska obiecała wówczas, że kiedy tylko będzie to możliwe, spotka się z uczestnikami "Sanatorium miłości 2".  Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił (...) Cały luty nagrywać program „8 wspaniałych”, cały marzec pilot - nowe otwarcie 7 sezonu "Rolnik szuka żony" i piękny, puentujący, wielkanocny odcinek "Sanatorium miłości".  Nad morzem odwołano nas ze zdjęć. Nie powstał. Ale wiem, że powstanie. Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności- Marta Manowska pisała na Instagramie.  Teraz okazuje się, że Marta Manowska wróciła już na plan i nagrywa właśnie specjalny odcinek "Sanatorium miłości"! W programie pojawią się uczestnicy drugiej edycji programu. (...) program #specjalny @sanatorium_milosci_tvp...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner