Piotr i Anna z Sanatorium miłości
sanatorium_milosci_tvp/Instagram
TV-Show

"Sanatorium miłości" Ania ujawnia szczegóły rozstania z Piotrem: "Było to podłe z jego strony"

Ania z "Sanatorium miłości" zdradziła, że definitywne rozstanie z Piotrem było spowodowane jego nową znajomością z obcą kobietą!

Ania i Piotr byli jedną z najbardziej romantycznych par 4. sezonu "Sanatorium miłości". Ich poznanie i zauroczenie szybko zakończyło się zaręczynami i to jeszcze przed kamerami! Widzowie bardzo kibicowali parze, ale szybko okazało się, życie zweryfikowało ich plany. Rozstanie nastąpiło błyskawiczne, chociaż para nie zaprzeczyła, że jeszcze może do siebie wrócić. Ania postanowiła jednak raz na zawsze uciąć podobne obietnice. Piotr bardzo ją zawiódł i o powrocie nie ma już mowy!

"Rolnik szuka żony": Elżbieta przyjaźni się z gwiazdami "Sanatorium miłości"! Weźmie udział w tym show?

"Sanatorium miłości" Ania ujawnia powody rozstania z Piotrem

Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" zaręczyli się w finałowym odcinku programu. Widzowie gratulowali parze i życzyli, wszystkiego, co najlepsze. Była jednak taka grupa internautów, którzy głośno zastanawiali się, czy tak szybkie deklaracje nie są przypadkiem wynikiem zauroczenia, a nie prawdziwej miłości.

Gdy więc do sieci trafiła informacja, że Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" zdecydowali się rozstać, wielu złośliwych w ogóle się temu nie dziwiło. Ania nie mogła wytrzymać na spokojnej wsi, a nowa znajomość z koleżanką z programu, Mariolą mieszkającą w New Jersey sprawiła, że zapragnęła polecieć do Stanów Zjednoczonych. Zbyt długa rozłąka była dla Piotra dużym wyzwaniem na początku związku i dlatego para postanowiła się rozstać, choć niedefinitywnie. Uczestnik w jednym z wywiadów przyznał wówczas:

- Dla Ani zawsze będzie miejsce w moim sercu. Mam nadzieję, że kiedyś z kimś stworzę coś wyjątkowego. Ale nigdy nie mówmy "nigdy". Nie wiadomo, co będzie, jak Ania wróci zza oceanu - mówił w wywiadzie dla "Rewii". 

Teraz okazało się, że Ania miała podobne podejście. Niestety, zostało ono przekreślone przez zachowanie Piotra!

Zaręczyny Ani i Piotra w Sanatorium miłości
Facebook / @sanatoriummiloscitvp

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Elżbieta przyjaźni się z gwiazdami "Sanatorium miłości"! Weźmie udział w tym show?

Ania w rozmowie z "Telemagazynem" postanowiła wyznać jak naprawdę została potraktowana przez Piotra. Uczestniczka chce raz na zawsze uciąć spekulacje, że para jeszcze do siebie wróci:

- Udzielam wywiadu, ponieważ chciałabym położyć kres pewnym domysłom i plotkom. Czy są szanse, abyśmy byli razem? Nie. Najpierw okazało się, że Piotrek leci na Rodos z nieznaną mi kobietą. Myślałam, że to żart, ale jak wysłał mi zdjęcia z nią dodając, jaki jest szczęśliwy...  - przyznała Ania.

Okazało się, że cios jest zbyt duży i choć Ania też miała nadzieję na powrót, nie ma już o tym mowy:

- Przez moment nie wiedziałam, co mam powiedzieć. Było to podłe z jego strony - jeszcze niedawno rozmawialiśmy, że przyjdzie taki dzień, że wróci wszystko do normy, jak zobaczę że się zmienił, a tu taki numer... W obliczu tego nie pozostaje mi więc nic innego, niż przyznać: koniec planów o wspólnej przygodzie życia - zdradziła.

Wygląda więc na to, że Ania ostatecznie skreśliła Piotra i nie udaje, że zachowanie byłego partnera ją nie zabolało. Widzom także jest przecież żal, że tak świetnie dopasowana para zakończyła szybko swoją przygodę. Co prawda Ania zdradziła "Rewii" jakiś czas temu, że gdy oglądała program "klapki spadły jej z oczu" i przestała swój związek widzieć przez różowe okulary.

Może więc miłość Ani i Piotra, tak czy inaczej, nie miała szans przetrwać i para wcale do siebie nie pasowała? Spodziewalibyście się, że Piotr znajdzie tak szybko nową partnerkę?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Była kandydatka Stanisława zaręczyła się! Roksana pokazała pierścionek

 

"Sanatorium Miłości": Jadwiga przeprosiła Władysława
Facebook
TV-Show
"Sanatorium Miłości": Jadwiga przeprasza Władysława za swoje zachowanie! Jego postawa wzruszyła internautów
"Sanatorium Miłości": Jadwiga przeprasza Władysława za swoje zachowanie! Jego postawa wzruszyła internautów

Jadwiga z "Sanatorium Miłości" zdecydowanie odepchnęła zaloty Władysława, a sposób, w który dała mu do zrozumienia, że nie jest nim zainteresowana bardzo oburzył internautów. Po odcinku wyemitowanym tydzień temu na uczestniczkę spadło sporo krytycznych komentarzy. Okazało się jednak, że to jak postąpiła trapiło również samą Jadwigę. W dzisiejszym odcinku programu postanowiła przeprosić Władysława za swoje zachowanie!  Zobacz także:  W "Sanatorium miłości" Jadwiga przeprosi Władysława! W najnowszym odcinku szczera rozmowa uczestników hitu TVP "Sanatorium Miłości": Jadwiga przeprasza Władka Początkowo wydawało się, że Jadwiga i Władysław z "Sanatorium Miłości" mają się ku sobie, jednak w 6. odcinku programu uczestniczka dała odczuć mężczyźnie, że nie jest nim zainteresowana. Na początku odmówiła mu, gdy zaprosił ją na randkę. Powiedziała wprost, że chciałaby poznać również innych mężczyzn, a do tej pory nie miała takiej szansy. Władysław odmowę przyjął z klasą, jednak kilka godzin później spotkała go kolejna przykra niespodzianka ze strony Jadwigi.  Podczas warsztatów teatralnych mieli zagrać zaręczyny. Władysław komplementował sceniczną partnerkę, jednak Jadwiga ostatecznie tego nie wytrzymała i publicznie powiedziała, że nie chce z nim tworzyć związku.  W dzisiejszym odcinku Jadwiga postanowiła jednak przeprosić Władysława za swoje zachowanie. Podczas szczerego spotkania przy Marcie Manowskiej, zwróciła się do kolegi z programu:  Przepraszam cię Władek, to jest przykre dla mnie też  Władysław nie chował urazy do Jadwigi, a nawet czule ją przytulił w momencie, gdy się rozkleiła:  Nie miej mi nic za złe. Ja bardzo miło wspominam wszystkie chwile. Czy ja ci okazałem jakąś...

Marta Manowska, obok bohaterowie "Sanatorium miłości 2"
sanatorium_milosci_tvp
TV-Show
"Sanatorium Miłości": Marta Manowska pokazała zdjęcie ze ślubu uczestnika! Fani są wzruszeni
Widzowie pokochali "Sanatorium Miłości" od samego początku, fani mieli oczywiście swoich ukochanych bohaterów. Okazuje się, że właśnie jeden z nich wziął ślub! Łzy wzruszenia same cisną się do oczu.

Adam z "Sanatorium miłości" niestety nie znalazł swojej ukochanej w programie. To jednak nie spowodowało, że stał się samotny. Wkrótce po programie poznał kobietę, którą nazwał swoją muzą, to dla niej właśnie planował wydać tomik poezji. Szybko okazało się, że nowa wybranka jest tą jedyną i para ogłosiła swoje zaręczyny!   Teraz fani dowiedzieli się, że Adam z "Sanatorium Miłości" i jego partnerka Marta są już po ślubie! W sieci dzięki Marcie Manowskiej pojawiły się urocze zdjęcia z tej wyjątkowej ceremonii! Adam z "Sanatorium miłości" wziął ślub! Adam był bohaterem 2. sezonu "Sanatorium miłości". W programie dał się poznać od bardzo romantycznej strony, ponieważ podkreślał, że pisze wiersze i szuka miłości, by móc się inspirować. I choć nie znalazł jej w ramionach Basi, do której zalecał się jeszcze w programie, wkrótce potem ogłosił, że jest szczęśliwie zakochany! Piszę o kobietach, ogólnie.  Dziś, kiedy moje serce znów jest zajęte przez cudowną kobietę, Martusię, chcę, by mogła je przeczytać w pięknej oprawie.  Mam taki charakter, że wszystko robię do skutku. Nie odpuszczam w połowie drogi, jeśli jestem o czymś przekonany. Muszę mieć efekt. Tak jak w miłości - cytuje słowa Adama z "Sanatorium miłości" serwis interia.pl.   Adam zaręczył się więc z Martą jeszcze w tamtym roku, a w sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z ich ślubu! Marta Manowska pokazała fotografię i napisała w krótkim opisie: Dziś Marta i Adaś pobrali się To pierwszy ślub w @sanatorium_milosci_tvp A ja jestem przeszczęśliwa ❤️ Fani także nie kryją wzruszenia, że ich ukochany uczestnik znalazł swoje szczęście, które przypieczętował wspaniałą ceremonią. Wielu z...

Sanatorium miłości finał
Facebook / Sanatorium miłości TVP
TV-Show
"Sanatorium miłości" 3: Łzy rozstania, zaskakujące metamorfozy i odważne deklaracje w finale 3. sezonu. Kto został królem i królową turnusu?
"Sanatorium miłości" 3: Łzy rozstania, zaskakujące metamorfozy i odważne deklaracje w finale 3. sezonu. Kto został królem i królową turnusu?

Trzeci sezon hitowego programu TVP " Sanatorium miłości " za nami! W finałowym odcinku tradycyjnie już poznaliśmy króla i królową turnusu, a uczestnicy przeszli zaskakujące metamorfozy! Kto znalazł miłość w programie, a kto musiał pogodzić się z gorzkim rozczarowaniem? Zobaczcie! Trudne rozstania w finale "Sanatorium miłości" 3! Emocje rozstania udzieliły się wszystkim bohaterom, jednak najtrudniej było rozstać się Halinie i Jadwidze. Polały się łzy! Zamykam tą historę, która się więcej nie powtórzy - mówiła Anna. Wspaniałe towarzystwo, ale mężczyźni jak mężczyźni, ale nie dla nas - powiedziała Teresa. Z kolei Jadwiga dodała: Mam super współlokatorkę i to za nią będę najbardziej tęskniła. Miła, sympatyczna, troskliwa.  Po porannym pakowaniu przyszedł czas na metamorfozy i przygotowanie do wielkiego balu. Uczestniczki wybrały stylizacje, a fryzjerzy zadbali o efektowne fryzury na wieczór, niektóre z nich całkowicie odmieniły bohaterów 3. sezonu. Jedynie Zdzisław absolutnie zabronił ścięcia włosów! Kobiety i mężczyźni po spektakularnych przemianach zobaczyli się dopiero na finałowej imprezie. Zaskoczenie było ogromne, a komplementów nie było końca: Przepiękne, jak boginie są śliczne - powiedział Zdzisław. Dziewczyny wyglądały cudownie, górna półka premium - dodał Edward. Przed głosowaniem każdy z uczestników podsumował swój pobyt. Anna wyznała, że przyjechała jako kobieta 60 +, a wyjeżdża jako 50 +, z kolei Edward po podziękowaniach przeprosił też uczestników, jesli w trakcie pobytu ktoś poczuł się przez niego urażony. Z kolei Teresa wyznała: Cieszę się, że tu przyjechałam, że mogę się jeszcze komuś podobać.  W trakcie wieczornego głosowania 12 seniorów...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik