Ryszard i Marta Manowska na planie Sanatorium miłości
Mat. promocyjne

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" znów wywołał spore emocje wśród fanów programu! Mężczyzna już od pierwszego odcinka zaskakuje widzów swoim zachowaniem. Ryszard głośno mówi, co go denerwuje i często krytykuje swoich kolegów z programu. W sieci po każdym odcinku pojawia się sporo memów z Ryszardem, którego okrzyknięto największą marudą w "Sanatorium miłości". Teraz jeden z najpopularniejszych uczestników show znów zaskoczył swoim zachowaniem! Co zrobił w 7. odcinku i jak postawę Ryszarda skomentowali internauci?

Internauci żartują z Ryszarda

Jak już wiemy, w ostatniej odsłonie "Sanatorium miłości" kuracjusze  m.in. wzięli udział w kuligu i uczyli się szydełkowania. Wszyscy świetnie się bawili i jedynie Ryszard znów nie był zachwycony zachowaniem swoich kolegów! Tym razem mężczyzna krytykował ich głośne śpiewy podczas kuligu.

Tak to niby dżentelmeni, a jak tylko zabrakło pań to od razy wulgarne, ordynarne przyśpiewki, po prostu rynsztokowe - ocenił Ryszard.

Zachowanie kolegów wytrąciło Ryszarda z równowagi tylko na chwilę, ponieważ już podczas nauki szydełkowania, mężczyzna w świetnym humorze przed kamerami przymierzył koronkowe stringi! Jak skomentowali to internauci? Fani są nim zachwyceni!

Śpiewy Ryszarda zbulwersowaly. Ale spodnie na antenie z ochotą ściągnął i stringi założył😂
Czarny Ryszard robi cały program!!! 😎Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać😂🤣😁 Mimo irytacji czekam na jego zbulwersowania i złote myśli!!! 🤣😂😁
Ryszard jest jedyny w swoim rodzaju:) - komentują na Facebooku.

Oglądaliście ostatni odcinek "Sanatorium miłości"? Zaskoczyło Was zachowanie Ryszarda?

Zobacz także: Dlaczego Ryszard nie pojawił się na ramówce TVP? Według Wiesi miał bardzo ważny powód

Ryszard z "Sanatorium miłości" zaskoczył fanów programu.

Fani
Facebook

Oglądaliście 7. odcinek show?

Internauci komentują zachowanie Ryszarda z
Facebook

Więcej na temat Sanatorium miłości