East News

Za nami 7. odcinek "Sanatorium miłości". Na początku jak zwykle Marta Manowska zdradziła, kto został kuracjuszem odcinka - tym razem była to Janina Busk. Dzięki temu mogła zrobić niespodziankę jednemu z uczestników. Wybrała Ryszarda Kruszelnickiego za swojego towarzysza spaceru nordic walking. Ryszard był oczarowany.  

W tym odcinku uczestnikom nie brakowało emocji. Pojechali kolejką w parach. Małgorzata jechała w parze z Markiem i widać było, że między seniorami jest chemia! Z kolei Leszek jechał z Walentyną i był tym zachwycony.

Przemiła kobieta, sympatyczna, ciepła. Jestem bardzo zadowolony, że możemy blisko siebie siedzieć, rozmawiać, bardzo się dobrze czuję w jej towarzystwie - mówił.

Co jeszcze działo się w 7. odcinku? Zobaczcie więcej poniżej!

Ryszard dostarczył wrażeń w "Sanatorium miłości"

Marta Manowska rozmawiała z Janiną o jej życiu. Seniorka zdradziła, że swój temperament i radość życia odziedziczyła po ojcu Stanisławie. Przyznała też, że w życiu była zakochana dwa razy, teraz czeka na trzecią miłość. Janina szuka obecnie "normalnego" mężczyzny. Wtedy Marta Manowska zaskoczyła swoim wyznaniem! 

Prowadząca rozmawiała także z Teresą, która przyznała, że tylko raz była zakochana w wieku 17 lat. Do tej pory to uczucie nie minęło. Teresa żałuje jednak, że nigdy nie urodziła dziecka. Przyznała też, że nie lubi samej siebie.

Uczestnicy wybrali się także na szydełkowanie do Koniakowa. Tam Ryszard Lasota... zaczął się rozbierać i przymierzał stringi. Bez wątpienia zarówno widzowie, jak i uczestnicy zapamiętają to na długo!

Na koniec uczestników czekała niespodzianka: występ Edwarda Hulewicza. Zaśpiewał "Bo życie jedno mam" i "List do matki". Walentyna się popłakała. Oglądaliście "Sanatorium miłości"?

 

Za nami już 7. odcinek "Sanatorium miłości"

Sanatorium miłości
EastNews

Bohaterem odcinka z pewnością był Ryszard!

Sanatorium miłości
TVP

Zobacz także: Marta Manowska w zupełnie nowej fryzurze na rozdaniu TeleKamer! Udana metamorfoza?

Więcej na temat Sanatorium miłości