Mat. prasowe

Romantyczna kolacja Agaty i Łukasza z "Rolnik szuka żony". Jednak są razem!?

Mat. prasowe

Niedawno pojawiła się informacja, że Agata i Łukasz z „Rolnik szuka żony” nie są już parą. Wszystko za sprawą wpisu kobiety, która szukała pokoju do wynajęcia. Wpis ten wzbudził mnóstwo plotek na temat ich rozstania. Jak się okazuje para jest nadal razem, a na dowód tego Agata opublikowała zdjęcie z romantycznej kolacji! Zobaczcie, co napisała...

 

Romantyczne zdjęcie Agaty i Łukasza!

Do niedawna para była bardzo aktywna na portalach społecznościowych, jednak w połowie stycznia coś się zmieniło i już nie pojawiały się ich wspólne zdjęcia. To wtedy zaczęły się plotki o rozstaniu, jednak Agata rozwiała je za pomocą jednego zdjęcia. Wybranka Łukasza opublikowała zdjęcie z walentynkowej kolacji. Para spędziła romantyczny wieczór przy świecach. Pod zdjęciem pojawił się opis, który świadczy o tym, że ich miłość kwitnie:

Miłość dodaje skrzydeł, zapiera dech w piersiach, daje siłę aby każdy dzień spędzony razem wyrył w sercu niezapomniany ślad. Czy to jawa czy sen...? My nie chcemy się budzić, chcemy trzymać się za ręce, spełniać marzenia, być dla siebie, tak po prostu BYĆ... ♥️💞💓💖💝💗❣️  - napisała pod zdjęciem Agata.

 

Myślicie, że niedługo dowiemy się o dacie ślubu?

 

 

Łukasz i Agata Rolnik szuka żony

Łukasz i Agata Rolnik szuka żony.
vod.tvp.pl

 

Zobacz także: Dlaczego Jan zerwał z Małgosią w finale "Rolnik szuka żony"? Zobacz, co mówi Marta Manowska!

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51