Elżbieta Romanowska w czarnej sukience

Elżbieta Romanowska pokazała pierwsze zdjęcia z planu "Grzeszki na widelcu". Nie poznacie jej!

Elżbieta Romanowska w czarnej sukience

Elżbieta Romanowska pokazała pierwsze zdjęcia z planu "Grzeszki na widelcu". Aktorka zastąpiła w roli prowadzącej Annę Guzik, która ze względu na ciążę musiała zrezygnować z dalszego prowadzenia show. Aktualnie gwiazda jest szczęśliwą mamą bliźniaczek, a ostatnio pokazała ich pierwsze zdjęcie.

Ela Romanowska świetnie sobie radzi w nowej roli. Na jej oficjalnym profilu na Facebooku pojawiły się zdjęcia, na których wygląda... zupełnie jak nie ona! Gwiazda przebrała się za mężczyznę i naprawdę ciężko ją rozpoznać. Zresztą zobaczcie sami.

Romanowska na brak obowiązków nie może narzekać. Oprócz prowadzenia popularnego programu, aktorka występuje także w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie na parkiecie chwali się swoimi umiejętnościami razem z Rafałem Maserakiem. W wywiadach aktorka chwali się, że udało jej się schudnąć już kilka nadprogramowych kilogramów. Trzeba jednak przyznać, że Ela Romanowska na parkiecie wygląda przepięknie i postawiła wysoko poprzeczkę pozostałym uczestnikom. Kibicujecie jej?

 

Zobacz: Tabloid ujawnił "głodowe" zarobki uczestników Tańca z Gwiazdami. Najwięcej dostaje Romanowska, a najmniej Jonkisz. Ile?

 

Elżbieta Romanowska w programie "Grzeszki na widelcu"

Elzbieta Romanowska w zielonej bluzie

 

Aktorka zastąpiła Annę Guzik

Elżbieta Romanowska w czapce

 

Elżbieta Romanowska w "Tańcu z Gwiazdami"

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami

Więcej na temat Anna Guzik Gwiazdy
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47