"Rolnik szuka żony ": W 9. edycji znowu pojawią się dwie rolniczki! Jest pierwsza zapowiedź
W Poniedziałek Wielkanocny wyemitowany zostanie pilotażowy odcinek 9. edycji "Rolnik szuka żony". Kogo zobaczymy w programie?
![Dwie rolniczki w Rolnik szuka żony 9 W Rolnik szuka żony 9 pojawią się dwie kobiety](https://images.immediate.co.uk/production/volatile/sites/49/2023/10/imgdZ3A42-62feeaf.jpg?quality=90&crop=0px,0px,1200px,799px&resize=980,654)
W święta Wielkanocne na antenie TVP1 widzowie będą mogli obejrzeć zerowy odcinek 9. edycji "Rolnik szuka żony", w którym tradycyjnie już zostaną zaprezentowane wizytówki nowych uczestników, którzy będą szukali miłości w randkowym programie. Produkcja zdradziła właśnie, ilu uczestników zobaczymy w wielkanocnym odcinku. Po raz kolejny pojawią się dwie rolniczki!
W 9. edycji "Rolnik szuka żony" znów pojawią się dwie rolniczki?
Produkcja randkowego hitu Telewizji Polskiej zapowiedziała, że zerowy odcinek 9. edycji "Rolnik szuka żony" już w Lany Poniedziałek (18 kwietnia) o godz 21.15. To wtedy poznamy sylwetki uczestników, którzy mają szansę na miłość i popularność. Na oficjalnym koncie programu na Facebooku pojawiła się zapowiedź programu i już wiadomo, że w wielkanocnym odcinku zobaczymy ośmioro kandydatów, a wśród nich pojawią się dwie kobiety. Zgodnie z zasadami do programu przejdzie piątka uczestników, którzy otrzymają największą ilość listów:
Czy wiecie, że już w poniedziałek poznacie ósemkę nowych kandydatów do udziału w programie.
I że w tej ósemce pojawią się aż dwie rolniczki?
Produkcja wytłumaczyła się również ze zdjęcia dodanego do zapowiedzi zerowego odcinka "Rolnik szuka żony". Dlaczego tym razem nie pojawiła się fotografia z programu? Okazuje się, że urocze pieski miały zwrócić uwagę na treść posta:
PS Pieski dla zwrócenia uwagi
Udało się?
Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska zapowiada "Maj będzie kluczowym miesiącem"! O co chodzi?
Internauci nie ukrywają, że mają nadzieję w nowej edycji "Rolnik szuka żony" zobaczyć więcej rolników takich jak Kamil z 8. edycji, a nie przedsiębiorców jak Stanisław czy Kamila. Niektórzy są zaskoczeni, że w wizytówce pojawi się jedynie ósemka potencjalnych uczestników, a nie 10. jak w pierwszych edycjach.
Mam nadzieję że tym razem odpowiednia segregacja będzie
A tymczasem udanego dnia pokój z wami i baj baj
A nie było zawsze 10 uczestników?
![Rolnik szuka żony 9. edycja w Wielkanoc 1.jpg](https://images.immediate.co.uk/production/volatile/sites/49/2023/10/imgTLVwlL-94693bb.jpg?quality=90&fit=700,525)
W programie "Rolnik szuka żony" już wiele par znalazło miłość i spełniło marzenie o własnej rodzinie. Ostatnio do tego grona dołączyli Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, a do wesela przygotowuje się m.in. Magdalena Bator z narzeczonym Kubą oraz Joanna i Kamil z 8. edycji programu.
![Marta Paszkin z Rolnik szuka żony pokazała duży brzuszek](https://images.immediate.co.uk/production/volatile/sites/49/2023/10/img8UVLFm-4bfa5d5.jpg?quality=90&fit=700,525)
Wykorzystując do Home and You kod rabatowy, sprawisz, że wartość Twojego koszyka obniży się nawet o kilkadziesiąt procent!