Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy

Przyjaźń Natalii i Diany z "Rolnik szuka żony" rozkwita. Dołączyła do nich trzecia uczestniczka show!

Przyjaźń Natalii i Diany z "Rolnik szuka żony" rozkwita. Dołączyła do nich trzecia uczestniczka show!

W programie "Rolnik szuka żony" można znaleźć miłość, ale i przyjaźń. Dowodem na to są uczestniczki nie tylko z obecnej edycji. Okazuje się, że Diana i Natalia poznały się w programie, a potem zdecydowały się kontynuować tę znajomość. W mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo ich wspólnych zdjęć. Ostatnio dołączyła do ich ekipy jeszcze jedna uczestniczka programu. Zobaczcie, o kogo chodzi!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Przyjaźń Diany i Natalii z "Rolnik szuka żony"

To nie pierwszy raz, kiedy uczestniczki programu zamiast miłości znalazły przyjaźń. W 5. edycji "Rolnik szuka żony" to Elżbieta i Małgosia stały się przyjaciółkami. W programie obie kobiety rywalizowały o względy tego samego mężczyzny, jednak ostatecznie żadna z nich nie jest z Janem, a ich znajomość, mimo że nic tego nie zapowiadało, przetrwała. Obecnie Elżbieta jest szczęśliwą mężatką, o czym już informowaliśmy.

W 6. edycji to Diana i Natalia stały się dobrymi znajomymi. Każda z nich zabiegała o uczucia innego rolnika. Natalia była kandydatką Sławomira, ale ten podziękował jej za przyjazd do gospodarstwa i wybrał Martę. Z kolei Diana to kandydatka Seweryna. Kobieta sama opuściła program po randce z rolnikiem, na której okazało się, że ją okłamuje. Jej odejście z "Rolnik szuka żony" było szeroko komentowane w sieci! 

Po zakończeniu zdjęć do programu Diana i Natalia są w stałym kontakcie i często się widują, co obie pokazują na Instagramie umieszczając wspólne zdjęcie. Teraz dołączyła do nich jeszcze jedna uczestniczka "Rolnika". Marlena była kandydatką Seweryna, ale rolnik podziękował jej za zgłoszenie i nie zaprosił do swojego gospodarstwa. Jak widać na zdjęciach kobiety świetnie się bawią w swoim towarzystwie! 

Sami spójrzcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Super wspomnienia i dziewczyny moje najlepsze ❤️😘😘@_dziewczyna_w_rzepaku_ @cold_girl_di

Post udostępniony przez Natalia (@natalalala321)

Natalia i Diana poznały się na planie "Rolnik szuka żony". Tam zaczęła się ich przyjaźń!

Diana i Natalia z
Instagram

Myślicie, że ta przyjaźń przetrwa?

Diana i Natalia z
Instagram

 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony wideo
Facebook
Newsy
Jak Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zakochali się w sobie? To miłosna historia z happy endem!
Jak Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zakochali się w sobie? To miłosna historia z happy endem!

Adrian i Ilona są najbardziej zaskakującą parą 6. edycji " Rolnik szuka żony "! Początkowo nikt nie dawał im szans, a relacje rolnika z wybranymi kandydatkami były dosyć skomplikowane, żadnej z nich nie okazywał zainteresowania. Widzowie byli przekonani, że Adrian nie wybierze żadnej z kobiet. Na szczęście tak się nie stało. Od kiedy wybrał Ilonę wszystko się zmieniło. Stał się bardziej otwarty i w odcinku, w którym para spędziła uroczy dzień nad morzem - oboje zadeklarowali, że chcą się spotykać, odwiedzają się wzajemnie i zrobią wszystko, aby nie zepsuć tej relacji! Już wiadomo, że para nadal jest razem , na dowód tego oboje publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie historię miłości Ilony i Adriana! Kiedy para zorientowała się, że chce być razem? Obejrzyjcie wideo i przypomnijcie sobie, jak zaczynała się ta wyjątkowa relacja. Być może w kolejnym sezonie "Rolnik szuka żony" zobaczymy już zdjęcia ze ślubu tej pary! Zobacz także:  Wiemy, gdzie pracuje kandydatka Adriana z „Rolnik szuka żony”. Szok! Ilona pokazała aż dwa miejsca pracy...    

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook/RolnikszukażonyTVP
Newsy
Tak naprawdę wyglądała randka Marty i Sławomira z "Rolnik szuka żony"! Fani: „To jest jakiś dramat, jest mi jej żal!”
Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" początkowo wydawali się jedną z par, która ma szansę utrzymać relację po programie. Widzowie trzymali za nich kciuki i wydawało się, że znaleźli wspólny język.

Marta i Sławomir z " Rolnik szuka żony " początkowo wydawali się jedną z par, która ma szansę utrzymać relację po programie. Widzowie trzymali za nich kciuki i wydawało się, że znaleźli wspólny język. Kiedy rolnik poinformował, że to Martę wybiera, kobieta popłakała się ze wzruszenia, ale potem przyszedł czas na wspólną randkę. Para wybrała się w góry, a Sławomir był zachwycony widokami i krajobrazem. Ostatecznie skończyło się tak, że rozmawiali jedynie o pogodzie lub... wcale! Ich wspólną randkę z pewnością nie można zaliczyć do udanych, w końcu oboje przyznali, że nie potrafią ze sobą rozmawiać, mimo to zdecydowali, że dadzą sobie jeszcze szansę i Marta odwiedzi Sławomira na gospodarstwie! Co z tego wyszło?

Rolnik szuka żony 6 finał
screen Rolnik szuka żony
TV-Show
Finał 6. edycji „Rolnik szuka żony” za nami! Łzy Marleny, ciąża i zaskakujące rozstanie! Co działo się w programie?
Finał 6. edycji „Rolnik szuka żony” za nami! Łzy Marleny, ciąża i zaskakujące rozstanie! Co działo się w programie?

6. edycja „ Rolnik szuka żony ” dobiegła końca. W finałowym odcinku piątka uczestników spotkała się po dwóch miesiącach z Martą Manowską , aby opowiedzieć czy relację, które nawiązali w programie przetrwały. Najbardziej wyczekiwaną parą uczestników byli Marlena i Seweryn. Czy udało im się pogodzić i co się stało, że Marlena po raz kolejny płakała? Która z uczestniczek zaskoczyła informacją o ciąży i jaką relację ma Marta ze Sławomirem! Zobaczcie, co się wydarzyło w finałowym odcinku „Rolnik szuka żony” 6!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner