Instagram

"Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Niektóre z nich stanęły nawet na ślubnym kobiercu i doczekały się pociech. Najlepszym przykładem na to jest Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz, którzy poznali się w 4. edycji show TVP 1. Okazuje się jednak, że "Rolnik szuka żony" nie tylko pozwala znaleźć miłość na całe życie. Dzięki programowi narodziło się również wiele przyjaźni. Najnowsza z nich szczerze nas zaskoczyła!

Sara i Maria z "Rolnik szuka żony" są przyjaciółkami

Okazuje się, że Sara z 4. edycji show TVP1 nawiązała kontakt z Marią, którą mogliśmy zobaczyć w 5. sezonie "Rolnika". Choć panie dzieli spora różnica wieku, udało im się znaleźć wspólny język. Obie są bardzo żywiołowe i temperamentne. Co więcej, zarówno Sara jak i Maria lubią dbać o swój wygląd. Nic dziwnego, że często spotykają się na wspólnych treningach na siłowni, czym chwalą się na Instagramie.

Przypomnijmy, że ani Sara ani Maria nie znalazły miłości w programie "Rolnik szuka żony". Pierwsza z nich starała się o serce Karola. I choć wydawało się, że między nimi zaiskrzyło, rolnik wybrał inną. Z kolei Maria w 5. edycji show pojawiła się w domu Jana. Rolnik podpadł jej swoim bezpośrednim i mało eleganckim zachowaniem. Jan pozwolił sobie na klepnięcie w pupę Marii, choć ta wyraźnie sobie tego nie życzyła. Rolnik co prawda ją przeprosił, ale niesmak pozostał. Oglądaliście ten odcinek?

Sara i Maria zostały przyjaciółkami

Instagram
 

Maria wzięła udział w 5. edycji "Rolnika"

Facebook

Sara przyjaźni się też z Emilką z 4. edycji "Rolnik szuka żony"

Zobacz także: Grzesiek i Dorotka nie są już razem! Rolnik zdradził kulisy ich rozstania

Więcej na temat Rolnik szuka żony