Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show

W "Rolnik szuka żony" górska randka Marty i Sławomira zakończy się rozstaniem?! Jest najnowszy zwiastun

W "Rolnik szuka żony" górska randka Marty i Sławomira zakończy się rozstaniem?! Jest najnowszy zwiastun

Już za kilka dni kolejny odcinek "Rolnik szuka żony", gdzie na naszych bohaterów czekają randki życia! Jakub zaprosi Annę na romantyczną kolację, Adrian spędzi z Iloną czas nad morzem, a Sławek zaproponuje Marcie spacer po górach. Czy uczestniczki będą zadowolone z propozycji rolników? Niestety, związek Marty i Sławka zawiśnie na włosku! Zobaczcie, co się wydarzy!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Rolnik szuka żony, zwiastun 24 listopada 

Finał programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. W randkowym show zostało już tylko trzech rolników. Ostatnio Marlena i Seweryn zerwali ze sobą przed kamerami. Para nie szczędziła sobie przy tym bardzo przykrych słów. Tym samym, rolnika i 22-latki nie zobaczymy już w kolejnym odcinku programu. Pojawią się dopiero w specjalnym wydaniu z Martą Manowską, gdzie mamy nadzieję wyjaśnią sobie wszystkie przykrości. 

U pozostałych bohaterów jest znacznie lepiej, choć widzimy, że związku Sławka i Marty zaczęło się psuć. 

- Ciekawe czy jest ciśnienie? - zapyta Sławomir ukochaną na randce. 

- Biometr niekorzystny. Czujesz to? - odpowie mu Marta. 

Zobacz także: Marta o Sławomirze z „Rolnik szuka żony”: "Nie wyobrażam sobie go jako mojego partnera!". Na romantycznej kolacji się rozstaną?

Przypomnijmy, że jeden z fanów programu twierdzi, że Marta i Sławomir nie są już razem! Podobno rolnik zgłosił się do programu, by zrobić na złość swojej narzeczonej. Gdy z Martą mu nie wyszło, para zdecydowała się wrócić do siebie! Czy w niedzielnym odcinku zobaczymy ostatnią randkę rolnika i uczestniczki? Niestety, między parą nie widać chemii. 

A co wydarzy się u Ilony i Adriana oraz Anny i Jakuba? Wydaje się, że miłość między uczestnikami kwitnie i wszystko idzie we właściwym kierunku. Czy w finałowym odcinku rolnicy przyjdą ze swoimi ukochanymi za rękę? Oczywiście bardzo na to liczymy!

Zobacz, co wydarzy się w niedzielnym odcinku programu.

Czy Marta i Sławomir rozstaną się?

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook

 

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony.png
facebook
TV-Show
Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! A pamiętacie, jak narodziło się ich uczucie?
Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! A pamiętacie, jak narodziło się ich uczucie?

Sławomir z " Rolnik szuka żony " do samego końca nie wiedział, którą z uczestniczek ma wybrać. Rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo trzy panie. O jego względy starały się Gosia, Natalia i Marta. I choć wszystko wskazywało na to, że Sławek będzie chciał kontynuować znajomość z Natalką, ostatecznie rolnik dokonał innego wyboru i na jego gospodarstwie została tylko Marta! Mieszkanka Bydgoszczy zaprosiła Sławka do siebie do domu, jednak nie ukrywała, że nie ma w swoich planach wyjazdu na wieś, a marzy jej się Wielka Brytania! Uczestniczka chciała zarobić na własne mieszkanie. Czy Sławek poparł pomysł swojej ukochanej? Niestety, nie wszystko poszło po myśli zakochanych... Zobaczcie, krótką historię miłości Sławka i Marty. Myślicie, że to naprawdę koniec?  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" jest reżyserowany? Ilona zdradziła całą prawdę!

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Dlaczego Sławomir z "Rolnik szuka żony" nie chciał być z Martą? Zaskakujące doniesienia mediów!
Dlaczego Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" nie są razem? Czy rolnik wciąż jest sam? W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia dotyczące uczestnika szóstej edycji hitu TVP!

Dlaczego Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" nie są razem? Czy rolnik wciąż jest sam? W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia dotyczące uczestnika szóstej edycji hitu TVP! Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Sławomir odnajdzie szczęście u boku Marty. Marta była jedną z trzech kandydatek rolnika, ale to właśnie ona skardła jego serce. Niestety, chociaż początkowo  między Sławomirem a Martą naprawdę iskrzyło, to kiedy tylko zostali sami nagle emocje opadły... Na randkach nie potrafili nawet ze sobą rozmawiać, a w wielkim finale okazało się, że nie chcą kontynuować znajomości. Dlaczego? Sławomir już nie jest sam? Chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" życzyli Sławomirowi i Marcie, żeby byli ze sobą szczęśliwi. Niestety, szybko okazało się, że rolnik wcale nie chce być ze swoją wybranką. W wielkim finale szóstej edycji show Marta i Sławek przyznali, że nie są razem. Co ciekawe, rolnik przyznał wówczas, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta! Teraz "Rewia" donosi, ze rolnik poznał ją kilka miesięcy temu i to właśnie dlatego nie chciał być z Martą!  Mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku- "Rewia" cytuje rolnika. Kim jest nowa partnerka rolnika? Tego wciąż nie wiadomo, ale jakiś czas temu jeden z internautów zdradził, ze Sławomir znów spotyka się ze swoją byłą narzeczoną! Czy to prawda i czy w świątecznym odcinku "Rolnika" poznamy partnerkę Sławka? Rolnik pojawił się na nagraniach świątecznej odsłony show więc wszystko wskazuje na to, że już za kilka tygodni zobaczymy jego drugą połówkę!  Zobacz także:  Sławomir z "Rolnik szuka żony" ma za sobą dramatyczne rozstanie! Co się stało? Związek Marty i Sławomira nie przetrwał próby czasu....

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Marta o Sławomirze z „Rolnik szuka żony”: "Nie wyobrażam sobie go jako mojego partnera!". Na romantycznej kolacji się rozstaną?
Marta z Sławomir to trzecia para 6. edycji "Rolnik szuka żony", której udało się dotrwać do etapu wspólnej wycieczki, zakończonego romantyczną kolacją. Niestety w kolejnym odcinku nie zobaczymy Marleny i Seweryna, którzy w burzliwy sposób zakończyli swoją znajomość i zobaczą się dopiero w finale programu.

Marta z Sławomir to trzecia para 6. edycji " Rolnik szuka żony ", której udało się dotrwać do etapu wspólnej wycieczki, zakończonego romantyczną kolacją. Niestety w kolejnym odcinku nie zobaczymy Marleny i Seweryna, którzy w burzliwy sposób zakończyli swoją znajomość i zobaczą się dopiero w finale programu. Okazuje się, że ponowne spotkanie Marty i Sławomira nie pójdą tak, jakby się tego spodziewali. Po wspólnym wieczorze kandydatka na  żonę rolnika powie coś, co sprawi, że wszystko stanie się jasne na temat ich dalszej relacji! Marta z "Rolnik szuka żony" rozczarowana romantyczną kolacją! Po całodniowej wycieczce zakończonej romantyczną kolacją, rolnicy i ich wybranki muszą podjąć ważną decyzję i zadeklarować, czy chcą się dalej spotykać i poznawać, czy już na tym etapie kończą znajomość. W poprzednich edycjach wiele kobiet usłyszało, że to już koniec, a niektóre z nich były zaskoczone tym faktem, bo z ich strony była chęć kontynuowania związku.  W 6. edycji "Rolnik szuka żony" to Marta nie jest pewna, czy Sławomir to partner, z jakim chce spędzić życie. Po romantycznej kolacji z powagą wyzna: "Ciężko jest mi sobie wyobrazić jego jako mojego partnera, na chwilę obecną po tej dzisiejszej kolacji" - powiedziała Marta po kolacji z mężczyzną.  Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" są razem? O tym, co stało się na kolacji dowiemy się w niedzielnym odcinku, ale już teraz wiadomo, że słowa, które wypowiedziała mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Marta i Sławomir faktycznie  nie są już razem , co zdradził jeden z fanów programu "Rolnik szuka żony". Według tych informacji Marta zdecydowała się na wyjazd do Anglii, a na jednej z grup w mediach społecznościowych publikowała...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner