Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?
Mat. prasowe

Rolnik szuka żony: Marta skradła serce Pawła, a jaka jest na co dzień? Te prywatne zdjęcia sporo o niej mówią

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?
Mat. prasowe

Jaka na co dzień jest Marta z "Rolnik szuka żony"? Kandydatka Pawła z najnowszej edycji "Rolnik szuka żony" w programe TVP dała się poznać jako naturalna, skromna i delikatna kobieta. To właśnie ona, mieszkanka Warszawy i mama 6-letniej córki, skradła serce rolnika, który poszukiwał miłości na oczach milionów widzów. Czy Marta i Paweł są razem? Tego dowiemy się dopiero w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony", teraz jednak możemy zobaczyć, jakie zdjęcia publikuje w sieci kandydatka rolnika! 

Prywatne zdjęcia Marty na Instagramie

Marta i Paweł to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie "Rolnik  szuka żony". Fani od samego początku mocno kibicują rolnikowi, który zdecydował, że to właśnie z Martą chce spróbować stworzyć szczęśliwy związek. Czy w ich przypadku możemy liczyć na szczęśliwe zakończenie? Odpowiedź na to pytanie poznamy w wielkim finale hitu Telewizyjnej Jedynki.

Teraz chcemy Wam pokazać, jakie zdjęcie publikuje w sieci kandydatka Pawła! Marta odblokowała swój profil na Instagramie i dziś możemy zobaczyć, jak prezentowała się m.in. w bardzo mocnym makijażu, w okularach korekcyjnych lub z bardzo długimi włosami, które ścięła na początku 2019 roku. 

Fani "Rolnik szuka żony" z pewnością odwiedzili już profil Marty na Instagramie. Pod zdjęciami kandydatki Pawła pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

- Ale Ty jesteś śliczna i naturalna 😍 najfajniejsza para z Rolnik szuka żony 😍
- Dużo zdrowia i szczęścia w miłości z rolnikiem trzymałam za was kciuki od początku :* jedyna normalna para w tym sezonie 💕
- Czuję , że tworzycie Piękną parę 💓 iii czekam na niedzielny odcinek tylko ze względu na Was !
Ciepłe kluchy byłby ten sezon gdyby nie Wy 😁- czytamy na profilu Marty na Instagramie.

Zobaczcie, jakie zdjęcia publikuje Marta! 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Dawid znalazł już swoje szczęście czy wciąż szuka tej jedynej? Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Internauci bardzo polubili Martę z najnowszej edycji "Rolnik szuka żony". Widzieliście, jak kandydatka Pawła wygląda w okularach?

Na Instagramie możemy zobaczyć, jak Marta prezentuje się w mocnym makijażu!

Okazuje się, że w przeszłości Marta miała znacznie dłuższe włosy.

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44