Marta Paszkin uwielbia zaskakiwać swoich obserwatorów nowymi pomysłami. Tym razem uczestniczka "Rolnik szuka żony" zaczęła intensywne przemyślenia dotyczące skrócenia włosów. W swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia sprzed lat, aby udowodnić, że pięknie prezentuje się z krótką fryzurą. Paweł Bodzianny nie był zachwycony i prosił, aby żona nie obcinała włosów. Zobaczcie, jak Marta Paszkin wyglądała ze znacznie krótszą fryzurą.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pochwaliła się krótkimi włosami

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" nie raz udowodnili, że mają ogromne poczucie humoru, a przede wszystkim dystans do siebie. Uczestniczka randkowego hitu Telewizji Polskiej kilka miesięcy temu została mamą małego Adasia, jednak stara się być w stałym kontakcie z fanami. Niedawno Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła drapieżnymi stylizacjami, a teraz chce przejść kolejną metamorfozę.

Jeszcze z 5 cm i będę ścinać na krótko. Chociaż Paweł grozi, że jak to zrobię, to on... zapuści wąsy i brodę - napisała Marta Paszkin.

Instagram @marta_paszkin

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna ma już pierwszy prezent dla dziecka! Piękny gest

Marta Paszkin dostała mnóstwo wiadomości od fanów, którzy bardzo się podzielili - jedni przyznali, że krótka fryzura na pewno będzie jej pasować, a drudzy stwierdzili, że w długich włosach wygląda najlepiej. Uczestniczka show zdecydowała się pokazać obserwatorom zdjęcia sprzed lat, na których miała dużo krótsze włosy.

Dostałam tyyyyyyyyle wiadomości, żeby nie ścinać włosów, że muszę pokazać tę fotkę. Chyba nie najgorzej z krótkimi? - dopytywała Marta Paszkin.

Instagram @marta_paszkin

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Klaudia sprzedaje choinki. Znamy cenę!

Zobacz także

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

- Piękna w każdej odsłonie❤️❤️❤️❤️

- Piękna jesteś Marta ❤️❤️

Reklama

W której odsłonie wolicie Martę Paszkin? Krótkie czy długie włosy?

Instagram @marta_paszkin
Instagram @marta_paszkin
Instagram @marta_paszkin
Reklama
Reklama
Reklama