Marta Paszkin potrafi zaskoczyć swoje obserwatorki, które uwielbiają dystans i poczucie humoru uczestniczki programu "Rolnik szuka żony". Tym razem żona Pawła Bodziannego zaprezentowała się w nowej sukience, ale na uwagę zasługują dodatki jakie wybrała. Drapieżny look!

Reklama

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła odważnymi dodatkami!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" powoli przygotowują się do kolejnego ślubu, a ostatnio zaprezentowali salę weselną, jaką wybrali na ten wyjątkowy dzień. Uczestniczka randkowego hitu Telewizji Polskiej prywatnie skupia się na wychowaniu synka i córki, ale jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje kolejne stylizacje. Już od jakiegoś czasu widać, że Marta Paszkin uwielbia nosić kobiece sukienki, a czerwień to zdecydowanie jej kolor.

Teraz żona Pawła Bodziannego zaprezentowała nową sukienkę o kroju marynarki i przy okazji stworzyła z nią trzy stylizacje. Jedna z nich jest dość odważa za sprawą dodatków:

Słuchajcie, to jest wersja bardziej niegrzeczna - dodała Marta Paszkin.

Instagram / marta_paszkin

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna ma już pierwszy prezent dla dziecka! Piękny gest

Marta Paszkin po ciąży błyskawicznie odzyskała formę i nie ukrywa, że pomógł jej w tym zdrowy styl życia, który prowadzi już od jakiegoś czasu. Trzeba przyznać, że żona farmera w czerwonej sukience prezentuje się świetnie. Która wersja podoba Wam się bardziej? Elegancka ze szpilkami czy drapieżna z mocnymi dodatkami i ciężkimi botkami?

Instagram / marta_paszkin

Reklama

Instagram @marta_paszkin
Reklama
Reklama
Reklama